MMA

Naštvaný Vémola: Vše je pryč, můj sen se zhroutil!

Byl naštvaný. Hodně naštvaný. Pár minut po zápase s Attilou Véghem o česko-slovenskou MMA jedničku bylo na Karlosu „Terminátorovi“ Vémolovi vidět velké zklamaní. Mač totiž prohrál hned v prvním kole, kdy mu Slovák uštědřil tvrdé KO. Český bijec už v oktagonu v pražské O2 Aréně věděl, že svého snu nedosáhl.

Zápas století. Zápas, který české a slovenské MMA ještě nikdy v historii nezažilo. Libeňská aréna praskala ve švech. Další desetitisíce diváků sledovaly zápas v televizi. Lidé z obou republik byli natěšení, jak střet jedniček obou zemí dopadne.

Možná to skončilo dřív, než se čekalo. Végh měl od začátku převahu, Vémolu zasypal tvrdými údery a po jednom z nich český zástupce spadl a rozhodčí ukončil zápas. Pro jednoho životní radost, pro druhého životní zklamání. Zápas trval jen 127 sekund.

„Nevím, jestli tím davem jsem zamrznul, nedělal jsem svoje. Klasickej Terminátor jde dopředu a hází lidi dolů. Nevím, proč jsem před ním stál. To teď nedokážu vysvětlit. Budu se muset na ten zápas podívat,“ řekl pár minut po duelu frustrovaný Vémola.

Související obsah

„Attilovi se splnil sen, můj se zhroutil. Posledních šest let jsem pracoval, všechno jsem budoval a teď je vše pryč. Záleží, co dál se mnou. Vždycky, když jsem velmi blízko ke svýmu snu, tak udělám chybu. F*ck,“ dodal hodně zklamaně.


 

Naopak Végh zářil štěstím. Ještě v oktagonu poděkoval všem lidem ze svého týmu. Bývalý šampion organizace Bellator měl nesmírnou radost. „Karlíto do mě rýpal, dokud ve mně znovu neprobudil neandrtálce,“ pravil s velkým úsměvem na tváři.

Moc dobře totiž věděl, že právě on se může pyšnit titulem česko-slovenská jednička MMA. Protože vyhrál zápas století. Protože to byl právě on, kdo českého Terminátora porazil. Vémola prohrál po sérii 11 výher. Před sobotním zápasem okusil hořkost porážky naposledy 4. listopadu 2015.

Související obsah

Až pak v sobotu večer přišel Attila a po dvou minutách a sedmi sekundách svého soka skolil. Vémola tak poprvé v kariéře prohrál KO.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události