MMA

Conor McGregor slaví narozeniny. Rozdá více než 23 milionů korun

Conor McGregor slaví narozeniny. Rozdá více než 23 milionů korun
Zdroj: Profimedia

Ikona MMA a bývalý šampión UFC Conor McGregor slaví první narozeniny své whiskey. K příležitosti výročí Propper Twelve se zápasník rozhodl darovat část výdělku organizacím, které pomáhají tam, kde je potřeba.

Před rokem McGregor vydal svoji vlastní irskou whiskey. Destilát s názvem Proper Twelve je dle zápasníkových slov obrovský trhák. Za úspěch svého podnikání je Conor vděčný lidem, kteří se na produktu podíleli a také všem fanouškům. Kontroverzní postava současného MMA tak chce částečně něco vrátit společnosti.
 

„Když jsme začínali, bylo pro mě důležité dát něco zpět. Za každé prodané balení daruji 5 dolarů až do výše 1 000 000 dolarů,“ oznámil McGregor na svých sociálních sítích. Dar ve výši 23 milionů korun by měl jít organizacím, které pomáhají udělat ze světa lepší místo.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Happy 1st birthday to @properwhiskey!!! What a journey it has been so far! We are now in 8 countries to date, with many more planned for 2020! I am so thankful to you all for your support and love of PROPER No. TWELVE! I also want to thank the fine Irish women and men who have worked so diligently at the distillery and beyondwhat an amazing team we have! When we started this business, something very important to me was to give back. For every case we sell, my company donates $5 up to 1 million dollars per year to first responders. I am very proud to announce that we have already hit the 1 million dollar mark! This is all thanks to you! Our fans! Thank you all In the New Year, we will begin donating the first million dollars to first responder organizations. My team is vetting it all out now to be sure it goes into the proper hands. Thank you all for the support! Slinte #ONEFORALL @properwhiskey

Pspvek sdlen Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Ačkoli irský zápasník neustále prohlašuje, jak moc se jeho značce daří, pravá čísla jsou neznámá. Nicméně od kontroverzního sportovce je darování 23 milionů korun potřebným krásné gesto. O to víc, když během dvou minulých let se zprávy plnily jeho přestupky a chováním za hranou zákona.

Související obsah

Kromě oslav se Conor „The Notorious“ McGregor připravuje na svůj návrat do oktagonu. Znovu by se měl představit na 18. ledna na UFC 246. Soupeř zatím není potvrzený, ale jméno legendy Donalda Cerrone bylo zmíněno vícekrát než kohokoliv jiného.

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události