Fotbal

Wales, golf, Madrid! Bale se po výhře s nároďákem vysmál svému týmu

Wales, golf, Madrid! Bale se po výhře s nároďákem vysmál svému týmu

Gareth Bale prožil po včerejším vítězství Walesu nad Maďarskem dozajisté krásné chvíle. Wales se díky výhře kvalifikoval na Euro. O něco hůře museli oslavy velšanů vnímat příznivci Realu Madrid.

Wales, golf, Madrid. V tomhle pořadí. To totiž stálo na vlajce Walesu, se kterou hráči slavili, a navíc první tři uvedená slova reprezentanti i skandovali.


S tímto pokřikem přišli velští fanoušci při zápase, má uvádět priority právě Garetha Balea. "Bale myslí v první řadě na národní tým Walesu, poté na golf, a až poté na Madrid," řekl v jednom rozhovoru bývalý hráč Realu Pedrag Mijatovič. "Nemluvil jsem s ním o tom, ale připadá mi to tak," dodal. Fanouškům Walesu se tato slova zalíbila, tak si je napsali na vlajku a při zápase skandovali.


"Rozhodně se cítím lépe, když hraju za Wales," uvedl Bale. "S Walesem mluvím svou řečí a cítím se pohodlněji, což ale nemění nic na tom, co dělám na hřišti," prozradil fotbalista Realu Madrid, že za reprezentaci se mu hraje lépe.


Baleova budoucnost v Realu asi nebude mít dlouhého trvání, Sám hráč nemá dobré vztahy s trenérem Zidanem a před sezonou chtěl odejít. Nakonec zůstal, ale zatím nezasáhl ani do poloviny zápasů. Většinou chyběl kvůli zranění, ale když 9. 11. nehrál proti Eibaru kvůli lýtku a poté o 7 dní později nastoupil za národní tým, tak to vypadá přinejmenším podezřele.

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události