Tottenham Hotspur

Realita v Tottenhamu: Vyhozený trenér se ani nemohl rozloučit s hráči!

Realita v Tottenhamu: Vyhozený trenér se ani nemohl rozloučit s hráči!
Zdroj: Twitter

Pět let vedl Tottenham Hotspur, věčně podceňovaný klub držel ve špičce Premier League a nakonec letos v květnu dokonce dotáhl tým až do finále Ligy mistrů. Přesto Mauricio Pochettino musel skončit a jak vychází najevo, ani se nemohl rozloučit se svými svěřenci.

Přišlo to tak nějak znenadání. V průběhu reprezentační pauzy oznámil londýnský klub, že argentinský odborník končí. Vaz mu zlomila neúspěšná série v Premier League. Poslední vítězství v domácí soutěži zapsal Pochettino na konci září. Nic nespravila ani impozantní vítězství 4:0 a 5:0 s Crvenou Zvezdou Bělehrad v Lize mistrů. K týmu přišel José Mourinho.

Související obsah


Nicméně ač už vládne kabině portugalský svéráz „The Special One“, vychází najevo poněkud smutný pohled na Pochettinovo loučení.

Defakto ani nemohl potřást rukou svým svěřencům a musel se potupně sbalit v době, kdy bylo na White Hart Lane pusto a prázdno.


Pochettino tak alespoň napsal vzkaz na tabuli a poděkoval za vše, co mohl v Tottenhamu prožít.  „Díky moc všem. Nemohli jsme se rozloučit. Vždycky budete v našich srdcích,“ zůstalo na tabuli.

Množné číslo proto, že s Pochettinem odchází celý jeho štáb. Na instagramu zveřejnil loučení trenérův asistent Jesús Pérez.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události