MMA

Mach nasedl na soukromý tryskáč Floyda Mayweathera a odletěl slavit

Machmud Muradov v sobotu 7. prosince vyhrál svůj druhý duel v UFC na galavečeru v hlavním městě USA. Po vyhraném zápase ještě chvíli v Americe zůstane. Jeho úspěch s ním bude slavit nejbohatší sportovec světa, boxer Floyd Mayweather, který Macha svezl svým soukromým tryskáčem.

Muradov (24-6-0) zahajoval turnaj UFC Overeem vs. Rozenstruik. Z klece odešel jako vítěz, a navíc za svůj výkon obdrží bonus víc než 1 milion korun. Důvod k oslavám využil neporažený boxer a bývalý světový šampion Floyd Mayweather (50-0-0) a Macha naložil do svého letadla.
 

Český Uzbek spolu s Mayweatherem a jeho bodygardem nasedli do soukromého tryskáče. Luxusní odvoz přítomní sdíleli na svém Instagramu. „Jak můžete vidět, jsem na palubě Air Mayweather, mám svou cestu, peníze celý den,“ poslal vzkaz fanouškům Floyd a ukázal, jak to v jeho letadle vypadá.

Machmud Muradov si jistě odpočinek a chvíli klidu zaslouží. V roce 2019 zápasil hned 6krát, z toho dvakrát v UFC. Svůj debut v nejprestižnější MMA organizaci svedl 28. září na turnaji v Kodani a po dvou měsících nastoupil znovu ve Washingtonu D.C. Momentálně je třináct zápasů neporažený.

Vzhledem k vytíženému, a hlavně úspěšnému roku je chvíle oslav pro Macha příjemným relaxem. Doprovod bývalého boxerského šampiona není náhoda. Oba sportovci se znají už delší dobu a od svého seznámení v Praze Mach už několikrát Floyda navštívil.

Související obsah

Navíc český Uzbek byl prvním MMA zápasníkem, který podepsal smlouvu s Mayweatherovou stájí. Nejbohatší sportovec světa tak Muradovovi pomáhá v kariéře a nedávno ho označil za nejlepšího MMA zápasníka na světě.

Související obsah


 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události