MMA

McGregor vydělá mnohem víc, než se čekalo. A pořád je mu to málo

McGregor vydělá mnohem víc, než se čekalo. A pořád je mu to málo
Zdroj: Profimedia

Týden před UFC 246 proběhla světem zpráva, že si Conor McGregor a Donald Cerrone rozdělí za svůj duel skoro 160 milionů korun. Pro oba je to rekordní výplata, ale teď irský ranař prozradil, že vydělá mnohonásobně víc. Plánuje se stát dolarovým miliardářem.

Za svůj comeback má McGregor přislíbeno 113 milionů, bez všech bonusů. Už tak je to největší základní výplata, jakou v MMA kariéře dostal, ale s podílem za prodané přístupy k živému vysílání si irský ranař přijde na částku desetkrát vyšší. Conor svou odměnu osvětlil v rozhovoru pro ESPN.


„Jasně, bude to pravděpodobně moje největší výplata v MMA. Počítám, že to bude kolem 1,8 miliardy korun. Bude to sledovat Austrálie, Kanada, Anglie i Irsko. Takže by to mělo mít hodně prodejů. Myslím, že za zápas s Chabibem jsem dostal kolem 1,1 miliardy. Myslí si, že jsem hotov, ale já ještě nezačal,“ řekl v rozhovoru o své peněžence McGregor.

Ačkoli sám Conor říká, že jeho pravou motivací nejsou peníze, che být ve věku 35 let miliardářem (v dolarech). „Budu miliardářem až mi bude pětatřicet. Jdu si pro žebříček nejlépe placených sportovců planety. Mám před sebou ještě kus cesty, ale dostanu se tam. Mám plán, ale kvůli tomu nezápasím,“ řekl pro ESPN.

Související obsah

Dvaatřicetiletý McGregor je nejlépe placeným UFC zápasníkem. Navíc si přišel na odhadované 2 miliardy korun za svůj boxerský zápas s neporaženým Floydem Mayweatherem (50-0). Možná právě s ním, se Ir chce srovnat. Podle svých slov na to má. „Nejsem ani blízko tomu, kolik bych měl dostávat. Vydělávám na bonusech, měl bych to mít garantované,“ ocenil se bývalý dvojnásobný šampion.

Související obsah

Conor (21-4-0) je v současnosti na 21. pozici nejvýdělečnějších sportovců planety žebříčku Forbes. Před uskutečněním svého miliardového plánu musí však vyhrát svůj comeback proti Donaldovi Cerronemu (36-13-1NC).


McGregor vs. Cerrone sledujte už tuto neděli 19. ledna od 3:30 živě na Nova Sport 2 a Voyo.
 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události