Chabib Nurmagomedov

Odveta Conor vs. Chabib má zelenou! Cena za zápas byla stanovena

Odveta Conor vs. Chabib má zelenou! Cena za zápas byla stanovena
Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor | Zdroj: Profimedia

Řekl si Conor McGregor impozantním vítězstvím na UFC 246 o odvetu s Chabibem Nurmagomedovem? To je oč tu běží. Jisté je, že tenhle souboj asi budou chtít vidět všichni, a i sám šéf UFC Dana White potvrdil, že je odveta na spadnutí. Důležité „Ano“ přišlo i od Chabibova otce. Jenže je tam podmínka…

„My také potřebujeme odvetu s Conorem. Stačí, když nám dáte 100 milionů dolarů (2,3 miliardy korun). Dejte nám tuhle sumu hned po zápase s Fergusonem a jdeme do toho,“ nechal se slyšet Abdulmanap Nurmagomedov, který neporaženého Dagestánce trénuje.


Dana White si možná naběhl prohlášením, že duel Conor vs. Chabib bude výhodnou událostí pro všechny strany. Za první zápas v roce 2018 prý Dagestánec obržel 50 milionů dolarů a irský ranař ještě o třicet víc. Pokud návrat irského démona trhal rekordy, odveta dvou mužů, kteří se nesnáší, bude ještě více vyhrocená. Otázkou je, kde by se měl plánovaný souboj uskutečnit.

Související obsah


Conor McGregor návštěvou v Rusku a přijetím u samotného prezidenta Vladimira Putina dal v podstatě najevo, že by mu nevadil ani galavečer v Moskvě. „Miluju Rusko, nedávno jsem tam byl a je to skvělý národ. Mají obrovskou vášeň pro MMA i pro mě. Byl bych jako ve filmu Rocky,“ řekl irský ranař o možnosti čelit Chabibovi na půdě jeho domoviny.

Související obsah


Jenže tenhle nápad asi neprojde u UFC. Takový zápas prostě musí hostit Las Vegas, už jen kvůli Pay-per-view, ze kterého UFC čerpá neuvěřitelné množství peněz. Nejbližší vystoupení Chabiba Nurmagomedova se uskuteční 18. dubna v Brooklynu, kde ho čeká obhajoba titulu lehké váhy (do 70 kg) proti Tonymu Fergusonovi.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Chabib Nurmagomedov

Důležité Události