MMA

MMA zápasník Martínek udělal v USA životní krok. Přítelkyně řekla ANO

MMA zápasník Martínek udělal v USA životní krok. Přítelkyně řekla ANO
Michal Martínek požádal přítelkyni o ruku Zdroj: Instagram / lenulepiaff / koláž tn.cz

MMA šampion organizace OKTAGON Michal „Černovous“ Martínek udělal obrovský krok. Před časem odletěl do USA, aby posunul svou kariéru zase o něco dál. Nakonec za velkou louží učinil životní rozhodnutí. U Grand Canyonu požádal svou partnerku o ruku.

Zápasník Martínek je s partnerkou Lenkou relativně krátkou chvíli. Ale jak sám napsal: „Vím, že ona je ta pravá a není potřeba na nic čekat.“ O radostné zprávě informoval své fanoušky na sociální síti. „Přál bych každému najít to svoje štěstí a parťáka, jako jsem našel já,“ pokračoval v příspěvku o jeho životním kroku.
 

Lenka svému šampionovi řekla ano. „Ano jsme spolu chvíli, ale to neznamená, že to není pravé. Čas nehraje roli a jsme jen já a on. Vím, že chci kráčet celý život po jeho boku. Takže jsem řekla YES,“ napsala na svůj Instagram pod fotografii, zachycující onen moment. Nejlepší těžká váha domácí MMA scény od partnerky dostává obrovskou podporu, která mu pomáhá v jeho kariéře.

Michal Martínek (8-1-0) drží titul šampiona v česko-slovenské organizaci OKTAGON. Naposledy porazil v prvním kole bývalého UFC zápasníka Viktora Peštu. I on sám už měl příležitost na smlouvu s nejlepší MMA organizací světa. Naneštěstí svůj duel v Dana White´s Contender Series prohrál a změna působiště se nekonala.

Související obsah

Nicméně Martínek oznámil, že do Ameriky zamířil kvůli několika důležitým jednáním. Je tedy možné, že po porážce Viktora Pešty a utvrzení pozice jedničky domácí MMA scény, je znovu na radaru UFC. V USA se mimo jiné potkal i s neporaženým boxerem Tysonem Furym.

Související obsah


 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události