MMA

Takhle se proměnil Conor McGregor během své kariéry v UFC

Takhle se proměnil Conor McGregor během své kariéry v UFC
Takhle se proměnil Conor McGregor Zdroj: koláž tn.cz

Při svém návratu Conor McGregor umlčel pochybovače a ukázal, že má dost síly na knokautováni borců z velterové váhy. Během své kariéry se přesunul z 66 kg až do 77 kg. Podívejte se na jedenáctikilovou proměnu hvězdy UFC.

Conor měří 175 cm a své první zápasy v UFC měl v perové váze (do 66 kg). Poté, co získal titul poražením Josého Alda se přesunul do lehké (do 70 kg) a velterové váhy.

V sedmasedmdesátce nastoupil ve třech duelech. Dvakrát se střetnul s Natem Diazem, kdy první zápas prohrál, ale následně v odvetě zvítězil. Nicméně zápas se protáhl na celých pět kol.
 

O víkendu 18. ledna 2020 knockoutoval Donalda Cerroneho a ukázal UFC prezidentovi, že bojovníci ve vyšší kategorii na něj nejsou moc velcí a silní, jak řekl Dana White. Pravdou je, že Cerrone mezi 70 a 77 kily často pendluje a rozhodně není čistě velterová váha. Tak jako tak, McGregor předvedl skvělou formu.

„Prošel jsem si všemi třemi váhami. Shazování je o závazku. Když víte, co máte udělat, tak to uděláte, a to je vše! Klidně jsem mohl udělat sedmdesátku, jedl jsem abych byl blíž 77 kg. Ale mám i zkušenosti s drastickým shazováním během kterého jsem omdléval. Hubnul jsem bez nutričních poradců, bez žádných rad jen podle sebe. V pérové váze jsem se cítil dobře a očividně jsem tam něco dokázal. Pak jsem šel výš,“ promluvil McGregor před shazováním kil a různých váhových kategoriích na pozápasové konferenci.

Související obsah

V pérové a lehké váze už získal pás šampiona. Teď se zajímá o ten velterový, nicméně ve hře je i odveta s Chabibem. V případě odvety s neporaženým Dagestáncem, by Ir musel lehce shodit váhu, ale jak sám říká, hubnutí mu nedělá problém.

Podívejte se na Conorovu cestu váhovými kategoriemi:

UFC 194 - McGregor vs. José Aldo - pérová váha (66 kg)

UFC 202 - McGregor vs. Nate Diaz 2 - velterová váha (77 kg)

Zdroj: Profimedia

UFC 205 - McGregor vs. Alvarez - lehká váha (do 70 kg)

Zdroj: Profimedia

McGregor před boxerským zápasem s Floydem Mayweatherem - supervelterová váha (do 70 kg)

Zdroj: Profimedia

UFC 229 - McGregor vs. Chabib - lehká váha (do 70 kg)

Zdroj: Profimedia

UFC 246 - McGregor vs. Cerrone - velterová váha (77 kg)

 

Zdroj: Profimedia

Související obsah

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události