MMA

Tohle Joanna přehnala! Ze soupeřky si utahovala kvůli koronaviru

Tohle Joanna přehnala! Ze soupeřky si utahovala kvůli koronaviru
Joanna Jedrzejczyk | Zdroj: Profimedia

Epidemie koronaviru pronikla i do UFC. Polská zápasnice Joanna Jedrzejczyk zašla příliš daleko ve snaze rozhodit soupeřku Weili Zhang, když sdílela nevhodný příspěvek na svém Instagramu. V „žertovné“ koláži se šampionce z Číny postavila s ochranou maskou. Zhang jí to tvrdě vrátila.

V březnu se na UFC 248 mají utkat o pás slámové váhy (do 52 kg). Vyzyvatelka Joanna (16-3) je známá pro své pokusy rozhodit soupeře ještě před nástupem do klece. Nicméně tentokrát svým trash-talkem zašla příliš daleko.
 

Na sociální sítí sdílela koláž sebe a své soupeřky. Avšak na svůj obličej si přidělala plynovou masku a fotku doprovodila vtipnými smajlíky. Samozřejmě narážela na vypuklou epidemii koronaviru, který zužuje Weilinu domovinu a pomalu se šíří do zbytku světa.

UFC šampionka Weili Zhang (20-1) soupeřčinu provokaci nemohla nechat bez povšimnutí. Ale namísto opětování urážky, připomněla Joanně, o jak vážné situaci žertuje. „Utahovat si z tragédie je známka tvého charakteru. Lidé tu umírají. Někomu umře táta a někomu maminka. Říkej si o mě, co chceš, jestli ti to pomůže. Ale nedělej si legraci z toho, co se tu děje. Přeju ti do 7. března hodně zdraví. Brzy se uvidíme,“ napsala pod svou fotku čínská MMA zápasnice.

Epidemie má přes první stovku obětí a dalších tisíce nakažených. Joanna si své chování za hranou humoru nejspíše uvědomila, neboť kontroverzní fotku ze svého Instagramu smazala.

Zdroj: Profimedia

Vyzyvatelka Joanna Jedrzejczyk byla první polskou šampionkou v UFC a dlouho váhové kategorii do 52 kg dominovala. Pak dvakrát prohrála s Rose Namajunas (8-4) a přesunula se do muší váhy (do 57 kg), kde opět podlehla šampionce Valentině Ševčenko (18-3). Poslední zápas vyhrála a věří, že se vrátí na vrchol.

Související obsah

Pro Zhang bude nadcházející duel první obhajobou titulu. V MMA kariéře má 19 výher v řadě z toho 4 v UFC. Souboj s Joannou byl ve hře už třikrát, ale Polka jej odmítala až do doby, kdy čínská zápasnice získala titul.

Související obsah


 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události