Gabriel Landeskog

Kámen, nůžky, hokejka! Fanoušek dal hráči nečekanou výzvu a vyhrál

Kámen, nůžky, hokejka! Fanoušek dal hráči nečekanou výzvu a vyhrál
Zdroj: Twitter NHL

Fandové v NHL jsou známí svými transparenty, které tisknou k mantinelům s nejrůznějšími vzkazy. Občas se objeví i žádost o nějakou relikvii. Jednu takovou přidal příznivec Colorada, který k ní připojil vtipnou výzvu. O hokejku si s prvotřídní hvězdou zahrál klasickou hru.

Kdo by neznal jedno z nejpopulárnějších rozpočítávadel. „Kámen, nůžky, papír.“ Raz, dva, tři a je rozhodnuto. Touto zábavnou hrou oživil zápas Colorada s Buffalem jeden z hokejových nadšenců.

Školou povinný chlapec stál u plexiskla s tabulkou, na kterou napsal výzvu. „Landeskogu! Kámen, nůžky, papír o hokejku?“ Sedmadvacetiletý švédský obránce pozvání k netradičnímu souboji přijal. Začala tak hra o hůl dvojnásobného světového šampiona.

Související obsah

Landeskog zaťal pěst, stejně jako jeho protivník, a po obligátním zahoupání rukou vystřelil ukazováček a prostředníček. Jeho nůžky ale otupil kámen mladého „soupeře“, jehož výraz absolutního nadšení vypověděl vše.

Kapitánovi Avalanche nezbilo nic jiného, než přes plexisklo předat předmět, který před pár vteřinami prohrál. Kromě tohoto hřejivého momentu se mohl radovat z vysoké výhry Colorada, kterou podpořil nahrávkou.

Fanoušci v NHL a tabulky za mantinelem jsou fenomén. Svými vzkazy podporují, baví, ale někdy se objeví i netradiční poselství. Jedno takové dostal před osmi roky teprve dvacetiletý Tyler Seguin.

Dvě fanynky pobavily transparentem odkazující na střední školu a chvilku, kterou si s děvčaty užil. Podle toho, jak se bývalý hráč Bostonu a aktuálně tahoun Dallasu zazubil, se na radovánky s těmito dívkami pamatoval.

rwa, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Gabriel Landeskog

Důležité Události