MMA

UFC zavítá do Dublinu! Nastoupí McGregor před domácím publikem?

UFC zavítá do Dublinu! Nastoupí McGregor před domácím publikem?
Zdroj: Profimedia

Nejlepší MMA organizace světa oznámila, že se po čtyřech letech vrátí do Dublinu, domovinu hvězdy Conora McGregora. Nahrává tak jeho snu, zápasit před svými fanoušky. Navíc, během svého comebacku na začátku roku 2020 řekl, že si v Irsku umí představit i odvetu s Chabibem Nurmagomedovem.

Po čtyřicetivteřinové dominanci nad Donaldem Cerronem na UFC 246 přiznal na pozápasové konferenci, že by rád zápasil před irským publikem. „Jestli by se zápas konal na stadionu v Evropě, přiveďte toho grázla do Irska. Říkám to od začátku. Hrozně rád bych zápasil ve svém rodném městě. Bylo by to fantastické,“ řekl McGregor.
 

K radosti bývalého šampiona UFC oznámilo další turnaj pořádaný mimo území USA. Po čtyřech letech zavítá právě do hlavního města Irska. Naposledy tam pořádala galavečer v roce 2015 a rok předtím galavečer, na kterém v hlavním zápase nastoupil, ve svém třetím utkání v organizaci, právě Conor McGregor a ukončil Diega Brandaea. "Jsme zpátky. UFC Dublin," stojí pod příspěvkem na Instagramu.

Nicméně, že by se 15. srpna v kleci objevil právě McGregor, je nepravděpodobné. UFC v Dublinu hodlá pořádat menší turnaj ze série Fight Night. Taková událost je zkrátka pro hvězdu takových rozměrů moc malá a prezident organizace by riskoval ztrátu zisku. Avšak kdo ví, co nejprestižnější organizace plánuje.

Související obsah

Proti konání odvety s Chabibem Nurmagomedovem v Irsku stojí i fakt, že Dana White už dříve odmítl možnost duelu v Moskvě. Navíc považuje za Mekku UFC galavečerů Las Vegas. Město hříchů přináší největší návštěvnost i online sledovanost.

Ale stejně tak jako není jisté, kdo v Dublinu nastoupí, neví se ani jestli odveta vůbec bude. Pro české fanoušky MMA je důležité, že pokud chtějí v létě vidět ligu mistrů bojových sportů, nemusí cestovat přes velkou louži.

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události