MMA

Konec čekání! Procházka zná svého soupeře pro premiéru v UFC

Konec čekání! Procházka zná svého soupeře pro premiéru v UFC
Zdroj: Profimedia

Česká stopa v UFC zažívá neuvěřitelný týden. Nejprve přišlo oficiální potvrzení dalšího reprezentanta Davida „Chrousta Zabijáka“ Dvořáka, pak oznámení příštího soupeře pro Machmuda Muradova a nakonec se dočkal i nově podepsaný Jiří „Denisa“ Procházka. Šampion prozradil, že už ví, koho v kleci potká při svém debutu!

Koncem roku 2019 Procházka (26-3) obhájil svůj pás šampiona v RIZINU a následně se s japonskou organizací rozloučil. Netrvalo dlouho a 13. zápasník světa v žebříčku polotěžkých vah (do 93 kg) podepsal smlouvu s nejprestižnější MMA organizací světa. Český samuraj získal kontrakt na šest zápasů s vidinou nastoupit rovnou proti někomu z top zápasníků.
 

Věci se daly do pohybu a čekání je pomalu u konce. Procházka televizi Nova potvrdil, že už má svého vyzyvatele pro první UFC zápas. „Nemůžu říct nic víc, než že víme jméno soupeře, a tak nějak místo a čas,“ komentoval Denisa nejnovější zprávy. Zápasník je však vázán mlčenlivostí a dokud organizace sama nepotvrdí chystaný duel, nemůže poskytnout více informací. Procházka nemohl ani potvrdit, zda se jedná o fightera z TOP 10.

Související obsah

Bohužel, informací je málo, ale i tak je skvělé, že se Procházkův první zápas pomalu rýsuje. Už dříve prozradil, že by se rád v oktagonu představil v první polovině roku 2020, a tak se očekává oznámení soupeře v co nejbližším termínu.

Související obsah

Kromě Procházky se skvělých zpráv dočkal i David „Chroust Zabiják“ Dvořák (17-3), který se stal nejnovějším reprezentantem České republiky v UFC.

Premiéra ho čeká 14. března na galavečeru v Brazílii proti Brunovi Silvovi (10-4-2). Do třetice potěšil i Machmud Muradov (24-6), který oznámil soupeře pro svůj třetí duel. V dubnu na UFC 249 se utká s Karlem Robersonem (9-2).

Související obsahPři čekání na potvrzení Jiřího soupeře si vychnutnejte UFC Fight Night 167 už tuto neděli 16. února živě od 2:00 ráno na Nova Sport 2 a Voyo.

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události