Box

Kvůli šarvátce dostali zákaz! Za boxery se přimluvil Conor McGregor

Kvůli šarvátce dostali zákaz! Za boxery se přimluvil Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Rivalové Deontay Wilder a Tyson Fury si za své chování vysloužili zákaz od Nevadské státní atletické komise. Za šarvátku na finální tiskové konferenci správní orgán rozhodl, že se boxeři proti sobě nepostaví na předzápasovém vážení a prostor pro své emoce dostanou až mezi provazy. Proti verdiktu se ohradila UFC hvězda Conor McGregor.

Středeční tisková konference byla podle nejnovějších informací poslední okamžikem, kdy se neporažení boxeři střetli tváří v tvář před nástupem do ringu. Před zraky diváků a novinářů se držitel pásu WBC Deontay Wilder (41-0-1) a bývalý šampion Tyson Fury (29-0-1) do sebe pustili. Kvůli potyčce a následným urážkám Nevadská komise rozhodla, že na nadcházející vážení nastoupí odděleně bez finálního staredownu (nastoupení tváři v tvář).

 

Myslím, že se rozhodli dobře. Jsou zkušení a musím je respektovat. On mě strčil a já strčil jeho. Byl to přirozený obranný mechanismus,“ komentoval rozhodnutí Tyson Fury pro CBS Sport. Vyzyvatel je s verdiktem smířený a fanoušci si na pořádnou show musí počkat až do ringu.

Související obsah

Jeho smíření s rozhodnutím nesdílí král trash-talku Conor McGregor (22-4). Na svém twitteru se opřel do Nevadské komise a loboval za vrácení možnosti posledního střetu ještě před zápasem. „Uklidněte se. Nevadská komise je nejlepší na světě v organizování nevyzpytatelných a vyhrocených akcí. Prostě mezi ně postavte další lidi a zajistěte ochranku. Nechte je mít ten poslední pohled do očí toho druhého,“ poradila na sociální sítí ikona UFC.

Zdroj: TN.cz

Ať se to McGregorovi líbí nebo ne, boxeři se k sobě dostanou až v ringu. Mezi provazy budou mít možnost vyříkat si rozdílné názory a to tím, co umí nejlépe, boxerským umem. Ten rozhodne o držiteli lineárního pásu a titulu WBC. Dva ranaři, dvě top těžké váhy současnosti a dva rekordy bez porážky. V neděli se rozhodne, kdo si připíše první porážku kariéry.
 

Wilder vs. Fury 2 sledujte 23. února živě od 3:00 ráno na Nova Sport 1 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události