Basketbalistky z Jižní Dakoty ukázaly, že není radno podceňovat jejich střelecké schopnosti. Během tréninku si zkoušely střelbu z půlky hřiště a předvedly parádní sérii přesných zásahů.
Hráčky týmu Jackrabbits ze Státní univerzity v Jižní Dakotě okouzlily internet a alespoň na chvíli umlčely všechny, kdo pochybují o kvalitách ženského basketbalu.
Ve videu z jejich tréninku je zachyceno, jak se jich hned pět za sebou trefilo přesně do koše z poloviny hřiště. Postupně se trefily Sydney Stapletonová, Addison Hirschmanová, Paiton Burckhardová, Jordan Ferrandová a Lindsey Theunincková.
Už druhý zásah v řadě přiváděl basketbalistky do varu a další úspěšné trefy výbuch radosti vystupňovaly. Pokud by to dámám takhle střílelo i v zápase, těžko by hledaly konkurenci.
South Dakota State womens basketball team sink five consecutive half-court shots pic.twitter.com/ZZEzTNstKA
— Reuters (@Reuters) February 27, 2020