Biatlon

Závodit bez diváků? Jako sex bez orgasmu, říká biatlonista Krčmář

Závodit bez diváků? Jako sex bez orgasmu, říká biatlonista Krčmář
Michal Krčmář Zdroj: profimedia.cz

Zásah Bezpečnostní rady státy (BRS) pořádně naštval českého biatlonistu Michala Krčmáře. Ten na svém Instagramu vydal k rozhodnutí, že Světový pohár v Novém Městě na Moravě bude bez fanoušků, jasný vzkaz.

Měl to být český biatlonový svátek. Fanoušci se těšili, že Markétu Davidovou, Michala Krčmáře, Ondřeje Moravce a další tuzemské reprezentanty uvidí naživo. Jenže kvůli hrozbě koronaviru Bezpečnostní rada státu rozhodla, že se závody uskuteční bez diváků.

To Krčmáře pořádně namíchlo. „Snažím se pochopit a přijmout rozhodnutí vlády... Zatím se mi to nepovedlo. Také se snažím najít nějaké přirovnání, které vystihne závodění v NMNM bez fanoušků... a našel: bude to jako sex bez orgasmu!“ napsal na svůj instagramový účet.


Ke Krčmářovu příspěvku se vyjádřila další z biatlonistek Eva Kristejn-Puskarčíková. "Sex bez orgasmu a druhé osoby," reagovala na přirovnání svého reprezentačního kolegy.


Podle organizátorů mělo závody navštívit statisíce fanoušků, vstupenky byly prodány za 22 milionů korun. Bezpečnostní rada státu zasedá znovu ve středu ráno a může se i stát, že se závody konat vůbec nebudou.

„V tuto chvíli je ve hře spousta variant, jedná se s Mezinárodní biatlonovou federací, co s tím a je to opravdu zamotané,“ sdělil TN.cz tiskový mluvčí českého biatlonu Tomáš Hermann.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události