MMA

Romero vlétl do klece přemetem, Adesanyu uvítaly dámy s kvítky

Rozdílné nástupy měli účastníci nejočekávanějšího souboje galavečera UFC 248. Zatímco veterán Romero ukázal svou mrštnost gymnastickou vložkou, Adesanya se nachal uvést dámami, které jeho cestu zasypaly okvětními lístky.

Israel Adesanya vs. Yoel Romero - souboj o titul ve střední váze měl být vrcholem večera a i nástupy obou bojovníků napovídaly, že by to mohlo být velké.


Jako první nastoupil Kubánec. Ten se v oktagonu rozběhl a ukázal, že ve 42 letech je stále mrštný jako kdejaký dvacátník. Předvedl přemet, po kterém následovalo salto, a Romero tak ukázal, že má před bojem sil na rozdávání.


To příchod obhájce titulu byl poklidnější. Nigerijského rodáka z útrob arény doprovodily dvě spoře oděné dámy, které bojovníkovi zdobily cestu okvětními lístky.

Související obsahChystala se velká show, ale diváci byli zklamaní. Plánovanému vrcholu večera totiž předcházel jeden z nejlepších zápasů poslední doby, při kterém ani Číňanka Zhang, ani Polka Jedrzejczyk na nic nečekaly a celých pět kol to byla pořádná řežba.

Související obsahNamlsaní diváci tak byli zklamaní, když souboj o titul ve střední váze byl spíše o čekání na chybu soupeře. O něco aktivnější byl Adesanya, který svého soupeře častoval dělovými kopy na pravé stehno, a díky vyšší aktivitě se stal vítězem, obhájil titul a zůstal nadále neporaženým s bilancí 19-0-0.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události