MMA

Polská bojovnice si prošla peklem, nyní se vrací zpět do krásy

Polská bojovnice si prošla peklem, nyní se vrací zpět do krásy
Zdroj: Profimedia

Polská bojovnice Joanna Jedrzejczyková se musela na galavečeru UFC 248 smířit nejen s porážkou, ale navíc si odnesla ošklivé zranění hlavy. Obrovský otok na čele jí následně způsobil podlitiny po celém obličeji i na hrudníku. Nyní fotkou na instagramu ukázala, že je na tom o poznání lépe a vrací se jí její bývalá krása.

Nejlepší ženský souboj v historii UFC – tak mnozí odborníci hodnotili souboj Joanny Jedrzejczykové s Weili Zhangovou. Titulový zápas ovládla těsně po verdiktu rozhodčích Číňanka a Polku mohl těšit alespoň milionový bonus za zápas večera.


Jenže dvaatřicetiletá zápasnice si z boje kromě peněz odnesla také ošklivé zranění, ze kterého si fanoušci začli dělat legraci. Zdeformovaný obličej poražené bojovnice jim totiž připomínal filmovou postavu Megamysl.

Související obsah

Oteklé čelo Polce splasklo, ale následovalo dlouhé období s promodralým obličejem, a modřiny se dostaly také až na hrudník.

Rodačka z Olštýna však neztrácela dobrou náladu, a i přes značné vady na kráse stále hýřila úsměvem. Nyní umístila na svůj instagram fotku, kde je vidět, že z hrozivého zranění už jí zbyly jen drobné modřiny pod očima.

Zobrazit pspvek na Instagramu

. Co sycha?! Wci walcz z jet lagem, wic obudziam si dzisiaj w poudnie Ale jestem ju po dobrym trening kardio - 7 km, dwch wywiadach online i jestem gotowa do studiowania online. Zajta jak zawsze nawet podczas kwarantanny. Bdcie bezpieczni! Kocham was wszystkich i dzikuj za wsparcie. Jestemy w kontakcie Jak si czujecie? . Whats up?! Still fighting with jet lag so I woke up at noon But did a nice cardio run - 7km, two online interviews and Im ready to do my studies online. Keep on busy during quarantine. Be safe guys! Love ya all. Thank u for the support. Talk to ya soon. How are ya feeling? @monsterenergy @nike #joannastyleIG #OLSZTYN #homesweethome #iamback #imback #monster #monsterenergy #nike

Pspvek sdlen Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk),

"Stále bojuji s jet lagem, takže jsem se vzbudila o půlnoci. Ale dala jsem si pěkný kardio běh sedm kilometrů," svěřila se svým fanouškům Jedrzejczyková.

Související obsah

Polka se nyní nachází v karanténě a kdy se dočká dalšího zápasu zatím není jasné. Organizace UFC se dlouho snažila udržet svůj program, ale nakonec i ona musela ustoupit kvůli šířícímu se koronaviru. Nikdo zatím neví, kdy se budou konat další galavečery plné tvrdých bojů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události