MMA

Jedrzejczyk jako Megamysl. Fanoušci přirovnávají Joannu k filmové postavě

Jedrzejczyk jako Megamysl. Fanoušci přirovnávají Joannu k filmové postavě
Zdroj: Profimedia

Předvedla skvělý boj, spolu se soupeřkou získaly ocenění za nejlepší souboj večera, podle mnoha fanoušků si i zasloužila vyhrát, ale přesto se stala terčem vtípků na sociálních sítích. Joanna Jedrzejczyk obdržela v souboji s Weili Zhang tvrdou ránu na čelo, které jí nateklo což fanouškům připomínalo animovanou postavu.

Megamysl je animovaný film z roku 2010, jehož stejnojmenná hlavní postava se vyznačuje obrovskou hlavou, a především jejím čelem.


A právě nateklé čelo Joanny Jedrzejczyk fanouškům připomnělo tuto filmovou postavu. Polka dostala ve třetím kole pořádnou ránu na čelo. To jí nateklo a v průběhu zbylých dvou kol otok narůstal.


Vyrovnaný souboj plný tvrdých úderů nakonec vyhrála Číňanka nejtěsnějším možným rozdílem, dva rozhodčí dali tři kola jí, třetí přisoudil tři kola Polce. Zhang tedy obhájila titul ve slámové váze, ale rodačka z polského Olštýna se rozhodně nemá za co stydět.Výkon obou bojovnic byl po zásluze vyhodnocen jako nejlepší zápas večera, díky čemuž obě dostaly prémii 50 tisíc dolarů (1,1 milionu korun) a zámořští experti se shodovali, že to byl vůbec nejlepší ženský duel v historii UFC.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události