Zlín v tiché atmosféře srovnal sérii s Olomoucí, Energie dobyla Mountfield

Před prázdnými tribunami se odehrály i druhé zápasy předkola play-off hokejové extraligy. Olomouc opět na domácím ledě přivítala Zlín, ale druhé výhry se nedočkala. Hosté totiž dokázali zabrat a zvítězili 3:1, čímž srovnali stav série. Ve druhém utkání nastoupil Hradec Králové v domácí hale proti Karlovým Varům a po dramatickém průběhu se nakonec radovala Energie, která taktéž srovnala krok s Mountfieldem.

V potichlých tribunách a s nejistou budoucností se odehrály druhé zápasy předkola play-off hokejové Tipsport extraligy. Na zimním stadionu v Olomouci se během 24 hodin výrazně změnila atmosféra.

Z důvodu hrozícího koronaviru se musely plné ochozy vyprázdnit a hrálo se tak v nulové atmosféře. Nicméně týmy i tak daly do souboje všechno, a ještě více zapálení předvedl Zlín, který dokázal i díky dvěma gólům Zděnka Okála srovnat stav předkola na 1:1.