Hrůzný příběh, který však naštěstí nedopadl tragicky Když belgický obránce Jan Vertonghen bojoval se svým Tottenhamem v Lipsku o postup do další fáze Ligy mistrů, v jeho domě v Londýně se dělo pořádné drama. Jeho rodina byla totiž uvnitř sídla přepadena čtyřmi lupiči.
Podle místní policie se jednalo o čtyři neznámé muže v kuklách, kteří u sebe navíc měli nože. Tato čtveřice zlodějů pak přepadla v londýnském domě Vertonghenovu manželku a jejich dvě malé děti.
Během přepadení se však naštěstí nikomu nic nestalo. Lupiči údajně ukradli pár předmětů a pak rychle utekli, než dorazila policie. Pátrání po nich tak nadále pokračuje.
„Vyzýváme všechny, kteří by mohli mít nějaké informace o zlodějích, ať se ozvou policii a pomůžou jim s vyšetřováním,“ říká tiskový mluvčí Tottenhamu Hotspur.
Londýnský klub nakonec v odvetném osmifinále LM prohrál s Lipskem 0:3 a se soutěží se tak loučí.
Vertonghen je však v této situaci hlavně rád, že se jeho ženě ani dvou malým dětem naštěstí nic nestalo.
Související obsah
Bohužel není ani prvním fotbalistou, kterému se podobný případ stal. V loňském roce byli například přepadeni hvězdy konkurenčního Arsenalu Mesut Özil a Sead Kolašinac. Oba fotbalisty na londýnské ulici přepadli dva muži na motorce. Naštěstí ani při tomto incidentu se nikomu nic nestalo.