UFC

Procházka ví s kým, ale neví kde! Šampion stále čeká na UFC premiéru

Procházka ví s kým, ale neví kde! Šampion stále čeká na UFC premiéru
Zdroj: Profimedia

Po vydařené UFC premiéře Davida Dvořáka na Fight Night 170 v Brazílii, se oči upínají na dalšího nováčka, který byl pro rok 2020 oznámen. Nejlepší český MMA zápasník Jiří „Denisa“ Procházka netrpělivě vyhlíží datum svého debutu, avšak soupeře už prý zná.

Procházka (26-3-1) smlouvu s UFC podepsal začátkem roku po úspěšné obhajobě titulu šampiona v japonském Rizinu. Od té doby se připravuje na svůj debut v UFC, o kterém jen sem tam vyjdou na povrch malé nápovědy. Blíže se o své premiéře rozpovídal v posledním podcastu Ondřeje Novotného.

 

„Co se týče mých zápasů, mluvilo se o dubnu o galavečeru, kde bude Chabib (UFC 249), pak květen, červen a červenec. Pořád se o tom spekuluje. Sám bych rád už konečně znal pevné datum. Možná se potvrdí to, o čem jednají manažeři, ale zatím není nic jisté,“ komentoval několik změn data své premiéry Procházka.

Zdroj: Profimedia

„Reaguji na to, co je teď. Vypadá to, že další dva měsíce budou těžké a galavečery moc nebudou. Uvidíme, nechávám to plynout,“ promluvil Procházka o probíhající pandemii koronaviru.

Kvůli bezpečnosti UFC posunulo tři galavečery a omezení se pravděpodobně dotkly i českého samuraje.

Související obsah

Procházka s UFC podepsal smlouvu na šest zápasů. Údajně si vyjednal lepší podmínky a má nastoupit s někým z TOP 15 polotěžké váhy (do 93 kg). Dá se říct, že jo,“ přitakal Procházka na otázku, zda zná svého soupeře.

Aktuálně jsou ve hře dvě jména a byť sám český samuraj nic neprozradí, ve světě MMA se šušká, že nastoupí buďto s Aleksanderem Rakičem (12-2) nebo Volkanem Oezdemirem (17-4).

Související obsah

Oba jsou zkušení zápasnící z TOP 10 UFC. Ať by Procházka nastoupil s kýmkoliv z nich, byla by to pro něj obrovská zkouška. Ale šampion si tuto cestu sám zvolil, neboť jeho cílem je poměřit se s těmi nejlepšími na světě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události