UFC

V Londýně mají Vémolu za zloděje, přitom jen chrání sebe a ostatní

Karlos „Terminátor“ Vémola se dobrovolně uvěznil ve Velké Británii. Z jeho příspěvků to vypadá, že je v Anglii jediný, kdo bere probíhající pandemii vážně. Za nošení roušky ho kolemjdoucí považují za zločince. Naopak český zápasník jen kroutí hlavou nad britskou ignorancí.

Vémola se rozhodl zůstat v Londýně, kde trénuje, aby neohrozil svou rodinu v České republice. I přesto, že Velká Británie se k probíhající hrozbě kronaviru staví jinak než zbytek Evropy, se Terminátor rozhodl dodržovat preventivní opatření a svědomitě nosí roušku. Sám nechápe, jakože ostatní lidé nechrání sebe ani ostatní.
 

„Jak vidíte, tady v Anglii je všechno otevřené a všude davy lidí. Chovají se tu, jako by se nic nedělo a když si nasadím roušku, tak se na mě koukají jak na zloděje. Lidi tady nefungujou, nestačím se divit,“ popsal situaci Londýně ve svém příspěvku na Instagramu.

Zdroj: Profimedia

„Fandím vám v Čechách, děláte to dobře. Taky díky tomu, jak se chováte, máme oproti jiným zemím nulovou úmrtnost. Fandím hlavně těm, co roušku nosí a chrání lidi kolem sebe,“ motivoval MMA zápasník ve videu občany České republiky.

Související obsah

Karlos Vémola pravidelně pendluje mezi ČR a Velkou Británií. V Londýně trénuje ve svém mateřském gymu London ShootFighters. Stejně tak činil i před vypuknutím pandemie. Ve druhém domově se už nějaký čas připravoval na svůj návrat do klece. Po prohře s Attilou Véghem se mu rozplynul sen o návratu do UFC a vytyčil si nový cíl. Tím je právě odveta se slovenskou ikonou.

Související obsah

Budoucnost MMA ve světě i v Čechách záleží na zlepšení krizové situace. Česko-Slovenská organizace OKTAGON musela odložit své galavečery. Nikdo neví, jak dlouho preventivní opatření budou trvat a jestli ovlivní Vémolův comeback 6. června v Bratislavě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události