UFC

Joannu čeká operace! Bojovnice si nechá odstranit vadu na kráse

Joanna Jedrzejczyk se s Weili Zhang postaraly o nejlepší zápas UFC 248 a možná i o nejlepší ženský duel historie. Po pětadvacetiminutové bitvě odešla polská vyzyvatelka poražená, a navíc pořádně zbitá.

Joanna Jedrzejczyk si z duelu s šampionkou slámové váhy odnesla kromě porážky i obrovský otok hlavy a další zranění. „Celý obličej je zničený, ale už nemám otok na hlavě. Víc mě bolí obličej a krk. Ale je to už mnohem lepší,“ řekla zápasnice o svém zranění. Ihned po zápase se ji naštěstí dostalo profesionální péče.


„UFC doktoři se o mě moc dobře postarali. V pondělí jsem se sešla s doktorem a všechno vypadá dobře,“ popsala svůj stav Joanna. Z klece si neodnesla vážnější zranění, které by mohlo ohrozit její kariéru, ale i tak, Joanna stejně musí absolvovat několik zdravotních kontrol a operaci.

Zdroj: Profimedia

Naštěstí se nejedná o nic vážného, spíše jen o estetickou úpravu. „V Polsku mě čeká malá operace s nejlepším plastickým chirurgem. V pondělí podstoupím malou úpravu ucha. Měla jsem místo ucha květák, hnis mi vytáhli hned po zápase, ale nevypadá to hezky. Otok už pomalu ustupuje, ale chce to čas. Za chvíli budu připravená to znovu rozjet,“ vyjádřila se o nadcházejícím zákroku.

Související obsah

  

„Chci zápasit s těmi nejlepšími, a jestli je to ona tak jdu do toho. Znovu to rozjedeme ve velkém stylu. Znovu si zatancujeme o titul,“ odpověděla poražená Joanna na možnost druhého zápasu. A není se čemu divit, i přes utrpěná zranění předvedla skvělý výkon a v kleci byla k titulu nejblíž od jeho ztráty v roce 2017.

 
Zdroj: Profimedia

 Kvůli inkasovaným úderům jí i Weili Zhang Nevadská komise udělila zdravotní suspendaci do 7. května s doporučením omezení kontaktu do dubna 2020. Obě aktérky tak budou mít chvíli čas, vymyslet novou strategii, poučit se z chyb a užít si inkasovaný bonus v hodnotě 1,1 milionu korun za svůj výkon.

Související obsah

 

Nařízený klid na lůžku se Joanně hodí. Ačkoli MMA scéna očekává druhý duel a sama Polka je potenciální výzvě otevřená, před rozhodnutím žádá chvíli odstup.

Související obsah

 

Teď chci jít domů a odpočívat. Nechci přemýšlet nad budoucností a potřebuju trochu času. Není to jen o tom, mít ten pás fyzicky. Moje práce je být jednou z nejlepších bojovnic světa, a to jsem ukázala,“ svěřila se o svých plánech Joanna pro server MMA Fighting.


Další galavečer UFC Fight Night 170, kde bude mít debut David Dvořák sledujte v sobotu 14. března živě na Nova Sport 2 a Voyo od 22:00.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události