UFC

UFC šampion Henry Cejudo doma posiluje s náčiním za milióny korun

Kvůli současné situaci jsou UFC zápasníci nuceni upravit svůj trénink. V domácím prostředí se všelijak udržují aktivní, aby po opadnutí preventivních opatření mohli, co nejrychleji naskočit zpět do plnohodnotné přípravy. Na jinou úroveň svůj trénink povýšil šampion Henry Cejudo, který posiluje s náčiním v hodnotě několika miliónů korun.

 Zlatý medailista z her v Pekingu a dvojnásobný UFC šampion Henry Cejudo (15-2) předvedl svým fanouškům, jak se udržuje v kondici. Na rozdíl od svých konkurentů, si doma vytvořil závaží, které by mu mohl leckdo závidět. Pro udržení se ve formě nepoužívá činky, nýbrž své nejvzácnější trofeje.
 

Henry sdílel na Instagramu video, jak trénuje se svými třemi pásy. Dvojnásobný šampion vlastní tři takové trofeje, dva z kategorie muší váhy (do 56 kg) a jeden z vyšší bantamové váhy (do 62 kg). Nejde přitom o levnou záležitost, jelikož první pás získal v roce 2018, kdy se v UFC bojovalo ještě o starší model, který obsahuje pravé zlato a má hodnotu kolem 7,5 miliónů korun.

Zdroj: Profimedia

Svůj titul šampiona muší váhy v roce 2019 obhájil proti T.J. Dillashawovi a jako první dostal nově vypadající pás. Později k němu přidal i pás bantamové váhy, když porazil Marlona Moraese. Ve svém vlastnictví má tak tři pásy a ačkoli cena nových pásů není známá, rozhodně to nebude levná záležitost. Avšak víc než svých pásů si cení olympijské medaile, kterou získal v zápasu ve volném stylu v roce 2008.

Zdroj: Profimedia

Šampion nevynechá jedinou příležitost, jak se trofejemi pochlubit. Tentokrát je použil jako tréninkové náčiní se kterým předvádí bicepsový zdvih, olympijské vzpírání a další kejkle. Nicméně z videa je jasné, že se jedná o nadsázku. 

Související obsah

Trojnásobný šampion, jak si Henry Cejudo přezdívá, má v květnu bránit svůj titul šampiona bantamové váhy (do 62 kg) proti veteránovi UFC José Aldovi (28-6). Nicméně kvůli současné situaci nikdo neví, jestli se galavečer UFC 250 vůbec uskuteční.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události