NBA

Durant překonal koronavirus a u konzole pomůže v boji s nákazou

Durant překonal koronavirus a u konzole pomůže v boji s nákazou
Zdroj: Profimedia

Když není možné sportovat na hřišti, tak i samy hvězdy sportovního nebe usedají k herním konzolím a smaží své ligy aspoň u monitorů. Další zajímavý projekt spouští basketbalové NBA a hlavními tvářemi jsou paradoxně i dva hráči, kteří už na vlastní kůži poznali, co je koronavirus.

NBA 2K20 Players Tournament je turnaj, který svede mezi sebou 16 současných hvězd NBA. Hrát se začne v pátek 3. dubna a v akci budou třeba i Kevin Durant z Brooklynu Nets.


Právě hvězdný pivot, který byl jedním z prvních basketbalistů, u kterého byl nalezen koronavirus, je nasazenou jedničkou. Spolufavoritem s druhým nejvyšším koeficientem je Trae Young z Atlanty Hawks.

Související obsah


Mezi šestnáctkou vybraných, kteří budou bojovat o prémii nejlepšího šampiona dvou tisíc dolarů je také Donovan Mitchell z Utahu Jazz, který už má také za sebou zkušenost s Covid-19.

Související obsah


"Tento turnaj nabízí našim hráčům jedinečnou příležitost dál vzájemně soutěžit a zároveň podporovat jejich filantropické úsilí a zůstat ve spojení s jejich fanoušky," říká Josh Goodstadt z asociace basketbalových hráčů.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události