NBA

Koronavirus si nevybírá. Pozitivní test potvrdila i hvězda NBA Durant

Koronavirus opět mocně zasáhl do basketbalové NBA. Nákazu COVID-19 totiž potvrdila i jedna z hlavních zámořských hvězd Kevin Durant. Spolu s ním jsou nemocní i jeho další tři spoluhráči z týmu Brooklyn Nets.

Nejlepší basketbalová liga NBA hlásí další čtyři případy nákazy koronavirem. S informací přišla jako první organizace Brooklyn Nets, která zveřejnila zprávu, že čtyři jejich hráči byli pozitivně testováni na COVID-19.
 

„Jeden ze čtyř hráčů vykazuje příznaky, zatímco tři jsou asymptomatičtí. Všichni hráči jsou v současné době izolováni a jsou pod dohledem týmových lékařů," stojí v prohlášení newyorského týmu, který však samotná jména basketbalistů nezveřejnil.

Související obsah

O chvilku později však přišla s kůží na trh i megastar Nets NBA Kevin Durant, který na Twitteru skrze novináře Shams Charaniu oznámil, že byl pozitivně testován na koronavirus.

„Prosím buďte opatrní, dbejte na sebe a zůstaňte doma. Všichni to zvládneme,“ napsal jednatřicetiletý basketbalista, který se od loňského finále NBA léčí se zraněnou achilovkou.

Dvojnásobný vítěz NBA následně dodal, že se cítí dobře.

Samotný klub pak slíbil, že otestuje každého, kdo přišel do kontaktu se čtyřmi nakaženými hráči. To se bude pravděpodobně týkat i Los Angeles Lakers s hvězdným LeBronem Jamesem, se kterým Brooklyn odehrál poslední zápas před týdnem.

Související obsah

Den nato se v NBA objevil první nakažený hráč Rudy Gobert z Utahu a soutěž se okamžitě přerušila. Momentálně bylo pozitivně testováno už sedm basketbalistů.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události