NHL

Brankář z NHL se opřel do netečné švédské vlády! Jste idioti, zuří Lehner

Brankář z NHL se opřel do netečné švédské vlády! Jste idioti, zuří Lehner
Zdroj: Profimedia

Poslední laureát trofeje Billa Mastertona je známý tím, že se nebojí projevit svůj názor pěkně z plných plic. Nyní si na paškál vzal vládu svého rodného státu, kterou zkritizoval za to, že nedostatečně reaguje na koronavirovou krizi.

"Za**aní idioti!" píše ve svém tweetu osmadvacetiletý brankář, který před přerušením soutěže zamířil k Tomáši Noskovi do Vegas. 

Za Zlaté rytíře stihl odchytat pouze tři střetnutí a vedl si náramně. Čísla si držel nad čtyřiadevadesáti procenty. Nedávno se vyjádřil k aktuálně zastavené soutěži, kterou považuje za ztracenou.

Mnohem ostřeji se opřel do švédské vlády, kterou dokonce nazval idioty. Vadí mu postoj tamních špiček, které dosud nezavřely školy a k celé situaci ohledně pandemie přistupují trochu lehkovážně.

Související obsah

 

"Moje malá sestra pořád chodí do školy a má doma nemocnou matku, která se pravděpodobně ještě nevypořádala s nemocí. Probuďte se už!" zuří rodák z Göteborgu.

 

Lehner trpí bipolární poruchou, před začátkem této sezóny doslova šokoval celý hokejový svět informací, že několikrát přemýšlel o sebevraždě. Švédský gólman v uplynulém ročníku získal také Jenningsovu trofej pro maskovaného muže s nejnižším průměrem obdržených branek.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události