MotoGP

Úžasný Rossi! Osobně zavolal 102leté fanynce, která porazila koronavirus

Motocyklový závodník a jedna z legend MotoGP Valentino Rossi ukázal velké srdce a potěšil koronavirem zkroušenou Itálii. "Doktor" osobně zavolal své 102leté fanynce, která dokázala zákeřný virus porazit.

Ze dne na den se Italica Grondonaová stala pro celou nemocí Covid-19 sužovanou Itálii hrdinkou. Ve svých 102 letech se jí povedlo tuto nemoc přeprat.

Vítaný impuls do řad zdecimonavých obyvatel Apeninského poloostrova má ještě jednu větev. Její vnuk do médií prozradil, že je obrovským fandou Valentina Rossiho a že by jej ještě někdy ráda viděla.

Sám závodník reagoval okamžitě a především skvěle! Vzal telefon, vytočil její číslo a osobně jí popřál k vítězství v tak těžkém závodě, jaký Rossi nikdy na okruzích nezažil. 

Související obsah

Paní Italiku musel ujistit, že je to opravdu on. "Halo, tady Valentino Rossi. Ano, ten závodník. Jsem to já, přísahám," řekl do telefonu dle italských médií. "Bylo to laskavé, jsem nadšená," nemohla skrýt radost velká bojovnice.

Krom pozdravu dostala pozvánku na závody, aby se jí splinilo i přání spojené s velkým setkáním. Na to si ale oba budou muset ještě počkat. Itálie je evropským epicentrem nákazy a koronaviru tam podlehlo již více jak 15 tisíc osob.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události