UFC

UFC se přesouvá na soukromý ostrov! Zápasy budou každý týden

UFC se přesouvá na soukromý ostrov! Zápasy budou každý týden
Dana White pronajal pro UFC soukromý ostrov Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Neuvěřitelný Dana White nepřestává překvapovat. Poté co oznámil novou soupisku pro UFC 249, prozradil své plány do budoucna. Na rozdíl od ostatních sportovních soutěží nehodlá čekat na konec pandemie koronaviru a každý týden chce pořádat MMA zápasy. Jeho řešení připomíná akční film. Bezpečnostní opatření obešel pronajmutím soukromého ostrova!

Vypadá to, že přes všechny komplikace, uzavření hranic, odstoupení zápasníků a bezpečnostní opatření se nejmocnějšímu muži na MMA scéně podaří uspořádat 18. dubna UFC 249. Nicméně tím to nekončí a White plánuje pořádat jeden galavečer za druhým. Další má být hned 25. dubna.
 

„Mám novou lokaci pro UFC 249 a zamluvil jsem ji na dva měsíce dopředu. Usídlíme se tam a budem pořádat akce každý týden. Po 18. dubnu začneme pořádat jednu akci za druhou a UFC bude zpátky,“ prozradil White své plány v rozhovoru pro TMZ Sport. Novou lokaci neprozradil, ale podle všech indicií má být na území USA. Nicméně prezident UFC myslel i na zápasníky v zahraničí, kteří jsou limitováni cestovním omezením.

Zdroj: Profimedia

„Víte, jsem velmi blízko k uzavření dohody o pronájmu soukromého ostrova. Budujeme infrastrukturu a budeme tam pořádat mezinárodní zápasy. Nebudu moci všechny dostat do USA, a tak mám soukromý ostrov. Zápasnický ostrov, tam je všechny dopravím. Mám pro to vlastní letadla,“ odtajnil svůj plán prezident UFC.

Související obsah

Je to až neuvěřitelné, s jakým řešením White přišel. Šéf UFC zkrátka nehodlá čekat, až pomine hrozba koronaviru. Sám říká, že život musí pokračovat a jeho organizace se po třech zrušených galavečerech chystá znovu rozjet. Dostál tak svým slovům: „Kde je vůle, tam je cesta.“

Související obsah

Během plánovaných galavečerů hodlá White udržet nejvyšší míru bezpečnosti. Fanoušci nebudou přítomni, organizační týmy i výpravy zápasníků budou omezeny a všichni budou neustále testováni. Nový plán nebude levnou záležitostí, nicméně pro prezidenta UFC to už není jen o penězích.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události