Hokej

První hokejová šéfka na světě! Bern angažoval reprezentační gólmanku

První hokejová šéfka na světě! Bern angažoval reprezentační gólmanku
Zdroj: Profimedia/Instagram, koláž TN.cz

Ve švýcarském Bernu se povedlo zlomit další hokejové tabu. Žen v managementu nejoblíbenějšího ledového sportu přibývá, žádná z nich však zatím neusedla za stolec nejvyšší šéfky. Až nyní Florence Schellingová (31), půvabná bývalá reprezentační brankářka.

Muži z ní šíleli a dodnes šílejí. Nejen díky sex-appealu, který z ní vyzařuje, ale i svými parádními výkony. 

 

Když na sebe nazula betony, byla těžko k překonání. Postupně získala titul pro nejlepší brankářku mistrovství světa, olympijských her, dvakrát ovládla anketu o nejlepší švýcarskou hokejistku roku a při své poslední soutěžní sezóně byla vyhlášena nejlepší maskovanou ženou švédské elitní soutěže. 

Související obsah

Na olympiádě v Soči, kde svému týmu vychytala parádní bronz, navíc získala cenu pro nejužitečnější hráčku celého turnaje. Chytala rovněž několik let v zámoří a fanoušky si našla snad na celém světě.

Po ukončení aktivní kariéry se Schellingová vrhla na trénování. Vedla dívčí reprezentaci do osmnácti let a svým přístupem, inteligencí a odvahou si řekla o post šéfky hokejového Bernu.

Schellingová při své fantastické kariéře dokázala vystudovat magisterský titul v oboru obchodní administrativa. Pro funkci má tedy ty nejlepší přepoklady. Navíc se stala vůbec první generální manažerkou mužského profesionálního týmu na světě!

Považte, kdo z vás by při jednání s takovou krasavicí odolal?

Zobrazit pspvek na Instagramu

The best meal of the day? Lunch for sure!I love cooking a light and healthy lunch when Im home.Additionally to my delicious lunch Im adding the Santogen gummies that I take daily. Santogen Daily Energy supports my metabolism and general well-being as well as my energy level in everyday life.Santogen Immuno Protect backs my immune system and my bodys own defence system. Im loving the fact that these products come in gummies, so easy to take them everyday and it feels almost like a little snack and not like a regular supplement. Visit the health week at Coop (2.03 14.03.2020) where youll get 20% discount if you purchase 2 products! For more information, check the link in my bio. #keintagiststrkeralsdu #santogen #bayer #ad

Pspvek sdlen Florence Schelling OLY (@schellingf),

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události