NHL

Zoufalá žena hokejisty v komatu. Probuď se, vím, že to dokážeš

Zoufalá žena hokejisty v komatu. Probuď se, vím, že to dokážeš
Zdroj: Profimedia

Velmi těžké chvíle nyní zažívá manželka Colbyho Cavea. Pětadvacetiletý hokejista Edmontonu Oilers leží v nemocnici v umělém spánku. Strach o talentovaného hráče vyjádřila jeho žena, která zveřejnila na svém instagramovém účtu velmi dojemné vzkazy.

Byla to obrovská rána. Caveovi byla v nemocnici v Torontu objevena cysta způsobující krvácení do mozku. Mladý útočník prodělal operaci, po které byl uveden do umělého spánku.

Hokejista, který si letos střihl v prvním mužstvu Olejářů jedenáct střetnutí, se může ve svém boji o život spolehnout na podporu svých nejbližších. Ti u něj nyní kvůli nemoci Covid-19 však nemohou trávit čas.
 

Jeho manželka Emily v prvním dojemném vzkazu prozradila, že kvůli pandemii nemůže se svým milovaným mužem hovořit ani vysílačkami přes sklo. "Prosím, probuď se. Probuď se, prosím," psala Emily v prvním příspěvku.

Související obsah

 

Nyní přidala další, který vystihuje to, jak těžké chvíle prožívá.  "Čekám na tebe, Colby! Vždycky jsi musel čekat ty na mě, teď je řada na mně. Roky jsi na mě čekal, než jsme šli na rande, nechala jsem tě čekat i u oltáře a čekáš na mě každý den, než se připravím k odchodu a než si vyberu, co si dám k jídlu," napsala emotivně, hokejistova manželka.


"I náš pejsek Chester tě nechává čekat, než se vyčůrá, když je venku škaredě nebo když si s tebou chce hrát pozdě v noci. A tak bych mohla pokračovat. Vždycky na nás čekáš, teď čekáme my na tebe. Ať to bude trvat jakkoliv dlouho, vždycky na tebe budu čekat. Zvládneš to, může se stát zázrak. Musí se stát zázrak. Vím, že to dokážeš.
Jsem hrdá na to, že jsem tvoje žena, Colby Cave! Miluji tě a vždycky budu," zakončila dojemnou zprávu zkroušená Emily. 

Pro NHL je to zkraje roku 2020 další vážná událost. Přímo při zápase také zkolaboval Jay Bouwmeester ze St. Louis. Jeho příběh přinesl happyend. Vytáhlý sympaťák srdeční příhodu překonal a všem sportovním fandům přinesl první úsměvy. 

Věřme, že případ bývalého spoluhráče Davidů Pastrňáka a Krejčího dopadne stejně úspěšně, a že se vrátí v plné síle, aby mohl těšit nejen své příznivce, ale především své blízké a manželku Emily.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události