Fotbal

Hamšík trénuje v Číně! Restaurace jen s aplikací, život se vrátil do normálu

Hamšík trénuje v Číně! Restaurace jen s aplikací, život se vrátil do normálu
Zdroj: Profimedia

Slovenský fotbalový reprezentant Marek Hamšík je v rámci svého angažmá v Číně, kde začal trénovat. Na vlastním webu zveřejnil první dojmy z toho, jak vypadá život v zemi, odkud se virus rozšířil do celého světa.

Koronavirus bývá místy označován také jako čínská chřipka. Je to právě proto, že virus, který paralyzoval celý svět, se do ostatních států dostal právě odtud. Konkrétně z Wu-chanu.

Ochromena byla i fotbalová liga. V průběhu týdne přišla pozitivní zpráva. Tedy vlastně negativní. Zatím jediný nakažený profík Marouane Fellaini se z onemocnění Covid-19 zotavil. Týmy již také začínají plně trénovat.

Související obsah

 

"Trénujeme každý den v novém tréninkovém centru a připravujeme se na novou sezónu," napsal Hamšík na své internetové stránky. Liga by tedy mohla začít velmi brzy.

"V Dalianě se vrátil život do normálních kolejí. Vše funguje, jen při vstupu do restaurací a nákupních center musíte ukázat aplikaci, kde je potvrzeno, že jste absolvovali karanténu a že jste v pořádku," prozradila dále bývalá hvězda italské Neapole.

Související obsah

Dvaatřicetiletý útočník, který se do povědomí fanoušků kromě svých výkonů zapsal i typickým mohykánem na hlavě, v uplynulém ročníku zaznamenal v čínské Superlize dva góly v osmadvaceti duelech. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události