Fotbal

Další přestupová bomba? Jadon Sancho se prý domluvil s United!

Další přestupová bomba? Jadon Sancho se prý domluvil s United!
Zdroj: Profimedia

Britské ostrovy čeká nejspíše v letním přestupovém období další velký přestup! Podle informací deníku The Sun se má z Dortmundu do rodné vlasti vrátit Jadon Sancho. Ne však do kádru Manchesteru City, ale zamířit by měl do United.

Sancho dle renomovaného britského plátku přistoupil po tajných jednáních na délku smlouvy, plat, bonusy i vysokou výkupní klauzuli.

Dvacetiletý křídelník se narodil v Londýně a mládežnické roky trávil nedaleko britské metropole ve Watfordu. Odtud se posléze přemístil do Manchesteru, kde oblékal dres mládežnických výběrů City, kde čekal na šanci v áčku, ale ta ne a ne přijít, a tak si Sancho postavil hlavu a vyjádřil touhu po nové výzvě.

Související obsah

Ta přišla v Dortmundu, kde se vypracoval ve velkou oporu. Letos ve třiadvaceti zápasech vstřelil čtrnáct gólů a spolu s Haalandem byl velmi horkým zbožím. Klub již dříve zmínil, že v přestupu Sanchovi nebude bránit.

Velkou bitvu o to, kdo nakonec tento talent získá, podle všeho vyhráli Rudí ďáblové, kterým může rychlonohý štírek pomoci vystoupat znovu na vrchol. Borussia by měla z Old Trafford inkasovat odstupné více jak 2,7 miliadry korun! Ani jedna strana zatím zmíněný transfer nepotvrdila oficiálně.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události