Tenis

Tenisová bohyně Šarapovová kašle na nařízení! Uspořádala si doma párty

Tenisová bohyně Šarapovová kašle na nařízení! Uspořádala si doma párty

Bývalá tenistka a jeden ze sportovních symbolů krásy Maria Šarapovová si mnoho z karantény nedělá! Ve svém luxusním domě v kalifornském Los Angeles uspořádala párty navzdory přísným opatřením.

Podobně jako jinde, i v Kalifornii platí přísná opatření, která mají pomoci zabránit dalšímu bezprecedentnímu šíření pandemie koronaviru, která drtí celý svět.

Kvůli tomu například přišel o své prvotní plány šéf UFC Dana White, který kvůli zpřísnění restrikcí musel přesunout své aktivity z nejlidnatějšího státu USA na soukromý ostrov.

Zpřísněná pravidla ale zřejmě nic neříkají Marii Šarapovové, která nedávno překvapila všechny fanoušky zveřejněním svého čísla a vzkazem, aby jí lidé do karantény napsali.

Související obsah

Bohulibé. V tomto kontextu nyní ale příliš dobře nevypadá další počínání bývalé královny bílého sportu a jejího přítele, briského podnikatele a milionáře Alexandera Gilkese.

Oba byli zachyceni na terase svého domu na pobřeží v Los Angeles, kde se s několika přáteli oddávají příjemnému dýchánku bez toho, aby dodržovali například nařízený dvoumetrový odstup a přísný zákaz vycházení, který se omezuje jen na nákupy potravin a v lékárnách, návštěvy u lékařů či na úřadech.


 

Úsměvy, dobrá nálada, ještě lepší pití a občerstvení na praživém sluníčku se nelíbí mnohým fanouškům, kteří poctivě dodržují přísná vládní nařízení.

Spojené státy jsou nejhůře zasaženým státem, počet nakažených atakuje jeden milion, nemoci COVID-19 již podlehlo více než 55 tisíc osob.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.