UFC

UFC veterán se stal lovcem monster! Kopačkou musel uzemnit zombie

UFC veterán se stal lovcem monster! Kopačkou musel uzemnit zombie
Luke Rockhold vs. Zombie | Zdroj: Profimedia

Když bývalý UFC šampion střední váhy Luke Rockhold začal v šesti letech trénovat bojové umění, netušil, že své dovednosti použije k obraně proti „zombie.“ O svůj zážitek se podělil během rozhovoru pro Submission Radio.

Rockhold se vydal vyvenčit svého psa a podívat se na situaci v Santa Monice. Během procházky jej napadla intoxikovaná žena, kterou MMA zápasník s fantazií popsal jako zombie a upíra. Před monstrem a rizikem přenosu nějaké infekce se ubránil přesně takovým kopem, jaké předváděl v kleci. „Byla na lavičce na autobusové zastávce. Asi byla bezdomovkyně a pravděpodobně na drogách. Pervitin nebo tak něco. Vypadala hrozivě, zanedbaná a se špínou ve tváři. Možná to byla i krev,“ popsal útočnici bývalý šampion střední váhy.


„Podívala se na mě a pak sklopila zrak. Nevěnoval jsem tomu pozornost a jen pokračoval v procházce. Pak se na mě zběsile rozběhla. Rychle se přibližovala jako zombie nebo tak něco,“ pokračoval Rockhold.

Související obsah


„Začala popotahovat a chrchlat, jako kdyby na mě chtěla plivnout. Nevím, jestli na mě chtěla zaútočit nebo mě jen zastrašit.

Pořád se rychle přibližovala. Instinktivně jsem zareagoval a vyslal jsem prudký kop. Trefil jsem ji ve vzduchu a ta věc pak spadla na zem. Doslova se začala svíjet a vřískat jako nějaký upír, co se škvaří na slunci,“ popsal svou obranu UFC zápasník.

Zdroj: Profimedia

Rockhold (16-5) zápasil naposledy v červenci 2019 s Janem Blachowiczem (26-8) v polotěžké váze. Po druhé porážce v řadě se rozhodl na chvíli přerušit kariéru. Rukavice na hřebík však nepověsil definitivně a zvažuje návrat do UFC. Svou prvotřídní kopací techniku, kterou na vlastní kůži poznala tajuplná žena, tak možná brzy ukáže i v kleci.


Pětatřicetiletý zápasník trénuje v Americké Kickboxerské Akademii, kde spolupracuje s hvězdami UFC jako jsou Daniel Cormier (22-2-1NC) či Chabib Nurmagomedov (28-0).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události