Fotbal

Cristiano Ronaldo má průšvih! Nestihne včas sraz Juventusu

Cristiano Ronaldo má průšvih! Nestihne včas sraz Juventusu
Zdroj: profimedia.cz

Největší hvězda fotbalové Serie A Cristiano Ronaldo má logistický problém. Podle informací zahraničních médií uvízl na rodné Madeiře a nemůže se včas přesunout do Turína. Důvodem je, že pilot jeho soukromého tryskáče je se strojem v Madridu a kvůli nařízení španělské vlády nemohl ráno odcestovat. Jeho odlet se zpozdí do odpoledních hodin. Portugalec se tak zatím nepřipojí ke zbytku týmu, který už od pondělí může trénovat.

I jeden z nejlepších fotbalistů současnosti musí dodržovat nařízené restrikce. Ty španělské hovoří o tom, že ze země ani do země nesmí nikdo cestovat. Ani letecky. Takže pro Ronalda zatím nemá, kdo přiletět. Britský Daily Mail ale upozorňuje, že odpoledne by už měl pilot dostat povolení.

Juventus v neděli vzkázal všem svým zahraničním hráčům, aby se co nejrychleji vrátili do Turína, aby začali s tréninkem, jelikož tamní vláda dala fotbalistům povolení trénovat.


Související obsah


 

Pětatřicetiletý Ronaldo si z delšího pobytu na rodné Madeiře, zdá se, těžkou hlavou nedělá. V neděli, kdy se v Portugalsku slavil den matek, pořídil své mámě Dolores Aveirové luxusní Mercedes Benz GLC Coupe zhruba v hodnotě 100 tisíc eur (cca 2,7 milionu korun).

 

 
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události