Fotbal

Cristiano Ronaldo přiletěl zpátky do Turína! Teď musí do karantény

Cristiano Ronaldo přiletěl zpátky do Turína! Teď musí do karantény
Zdroj: Profimedia

V pondělí v pozdních večerních hodinách se fotbalový mág Cristiano Ronaldo konečně dostal z Madeiry soukromým tryskáčem zpět do svého působiště v Turíně. Než však začne trénovat s týmem, musí zatím do karantény.

Lídr Serie A, Juventus Turín, v neděli vyzval své hráče, aby se vrátili, neboť podle nových instrukcí vlády již bude možné trénovat a plánuje se i návrat ligy.


Zatímco ostatní hráči ze zahraničí se vraceli, Ronaldův návrat komplikovala španělská vládní nařízení. Právě ve Španělsku měl totiž Ronaldo svého pilota, který nemohl zemi opustit ani v letadle.

Související obsahPo několika neúspěšných pokusech se ale nakonec výjimku podařilo obstarat, a tak se mohla i portugalská hvězda dostavit do Turína.


Ronaldův soukromý tryskáč podle italských médií v Turíně přistál v pondělí chvilku před půl jedenáctou večer. Druhý nejlepší střelec ligy se po příletu musel uchýlit do karantény. Než začne trénovat s týmem bude na COVID-19 testován.

Související obsahJuventus Turín byl jeden z týmů, kterých se nový typ koronaviru dotkl napřímo, nakaženi byli tři hráči.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události