UFC

Blíží se UFC 249! Živý přenos bude vrcholem 12 hodinového maratonu

Už o víkendu 9. - 10. května se UFC vrátí po koronavirové odmlce. Televize Nova svým divákům přináší hlavní i vedlejší kartu našlapaného galavečeru UFC 249. Nadílka MMA navíc začíná už během týdne, kde se před víkendovým 12hodinovým maratonem nabízí magazíny ze zákulisí i předchozí zápasy hlavních aktérů.

Po dvou měsících se fanoušci MMA konečně dočkají odloženého galavečeru UFC 249. Ten se z 18. dubna v New Yorku přesunul na 9. květen na Floridu. Výrazně se změnila i zápasová karta, které nově vévodí duel o prozatímního šampiona lehké váhy Ferguson vs. Gaethje.

 

Před hlavním zápasem se do klece postaví Henry Cejudo, který bude bránit svůj titul proti historicky prvnímu UFC šampionovi bantamové váhy (do 61,2 kg) Dominiku Cruzovi. Dále se představí ranaři Francis Ngannou a Jairzinho Rozenstruik a mnoho dalších.

Související obsah

Hlavní karta UFC 249:

Tony Ferguson vs. Justin Gaethje – o prozatímní titul lehké váhy

Henry Cejudo vs. Dominik Cruz – o titul bantamové váhy

Francis Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik – těžká váha

Jeremy Stephens vs. Calvin Kattar – pérová váha

Greg Hardy vs. Yorgan de Castro – těžká váha
 

Prelims UFC 249:

Donald Cerrone vs. Anthony Pettis – velterová váha

Aleksei Oleinik vs. Fabrício Werdum – těžká váha

Carla Esparzová vs. Michelle Watersonová – ženská slámová váha

Uriah Hall vs. Ronaldo Souza – střední váha

V neděli 10. května přináší televize Nova živý přenos hlavní karty i prelims od 2:00. Avšak pro nedočkavce se nabízí MMA nabitý program ještě před samotným galavečerem. Ve čtvrtek 7. dubna se od 18:40 nabízí dokument ze zákulisí UFC Countdown: Ferguson vs. Gaethje, na který naváže Inside the Octagon.


 

V pátek 8. dubna se doplní nadílku UFC Reloaded, výběr nejlepších momentů z druhé části galavečeru UFC 239. Na turnaji z července 2019 se představil šampion polotěžké váhy Jon Jones, dvojnásobná šampionka Amanda „Lvice“ Nunesová, polský ranař Jan Blachowič a nejrychlejší knokaut v historii organizace předvedl Jorge Masvidal.

Související obsah


V sobotu 9. dubna si skalní fanoušci MMA mohou vychutnat 12hodinový UFC maraton, který v 20:00 zahájí vybrané zápasy Tonyho Fergusona. Na cestu aktéra hlavního duelu UFC 249 naváže i výběr duelů Justina Gaethjeho. K vidění bude celkově 12 bitev, včetně střetnutí s veteránem Donaldem Cerrone, kterého v minulosti oba porazili.
 

Po rekapitulaci cest na vrchol obou hvězd turnaje začně od 2:00 živý přenos očekávaného galavečera, který zahají duel Jacaré Souza vs. Uriah Hall.


UFC 249 sledujte v neděli 10. května živě od 2:00 ráno na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události