Esport

V PUBG začíná boj o 15 tisíc euro! Prosadí se i české týmy?

V PUBG začíná boj o 15 tisíc euro! Prosadí se i české týmy?
Zdroj: DreamHack

Hned dvěma týmům z česko-slovenské scény se povedlo dosáhnout velkého úspěchu ve hře PUBG. Tato populární střílečka patří k žánru battle royale, kdy se na jedné mapě utká hned 16 čtyřčlenných týmů. Mapa se postupně zmenšuje a zápasy tak postupně gradují s ubývajícím časem a vítězí poslední přeživší. Body do tabulky sbírají týmy nejen umístěním, ale také jednotlivými zabitími soupeřů.

Hned dvěma týmům z česko-slovenské scény se povedlo dosáhnout velkého úspěchu ve hře PUBG. Známý organizátor DreamHack svůj turnaj Showdown v této hře pořádá pro nejlepší týmy z celé Evropy.

Ze stovek aspirantů se mezi nejlepších 24 celků probojovaly hned dva domácí zástupci, konkrétně Entropiq a Inside Games. Samostatnou jednotku pak představuje český hráč PiXeL1K, který hájí barvy dánského celku Tempus. Celkem se v turnaji hraje o v přepočtu 405 tisíc korun, přičemž celkový vítěz si odnese přibližně 175 tisíc.

Související obsah

Tato populární střílečka patří k žánru battle royale, kdy se na jedné mapě utká hned 16 čtyřčlenných týmů. Mapa se postupně zmenšuje a zápasy tak postupně gradují s ubývajícím časem a vítězí poslední přeživší. Body do tabulky sbírají týmy nejen umístěním, ale také jednotlivými zabitími soupeřů.

Související obsah

Oběma domácím týmům se ve finálovém lobby daří velmi slušně a mají velmi slušnou šanci na postup do nejlepší šestnáctky, která se utká v grandfinálové sérii o 12 hrách. V současnosti má turnaj po dvou ze tří hracích dnů. Entropiq mají již dohráno se ziskem 67 bodů a budou tak napjatě sledovat snažení reprezentantů Inside Games, které s 39 body čeká ještě 6 map.
 
 
Oba dva týmy jsou ve velmi slušné výchozí pozici a měly by tak pravděpodobně postoupit do nejlepší šestnáctky. PiXeL1K naopak pomalu ztrácí naděje, jelikož před posledním hracím dnem jeho Tempus drží pouhé 4 body a postoupit se tak pro jeho tým jeví jako takřka nemožné. 
 
Závěrečný den bojů o grandfinále se uskuteční 6. května od 17 hodin a bude vysílán na stránkách twitch.tv
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události