NHL

NHL v Praze na podzim nebude! Pastrňák a spol. snad přijedou za rok

Smutné noviny ohlásila v pátek NHL. Plánované zápasy v Evropě letos na podzim se ruší. Pražská O2 arena měla hostit souboj Bostonu Bruins s Nashvillem Predators, jenže fanoušci si budou muset rok počkat. Následující rok by totiž NHL zápasy do Evropy chtěla vrátit.

Měl to být svátek hokeje. Boston Bruins patří mezi Čechy v současnosti k nejoblíbenějším klubům v NHL. Není divu, když za Medvědy září Davidové Pastrňák a Krejčí. Čeští fanoušci se tak těšili až jejich souboj s Nashvillem Predators uvidí naživo v Praze.


Jenže koronavirová pandemie do této události hodila vidle. Kdy, jak a zda vůbec se dohraje aktuální sezona NHL není ještě známo. Plánovat tedy podzimní zápasy za oceánem je pro současnou NHL minoritní priorita, a tak liga oficiálně oznámila zrušení všech evropských zápasů v letošním roce.

Související obsahKromě pražského souboje se měli ještě střetnout Columbus Blue Jackets s Coloradem Avalanche v Helsinkách a Boston i Nashville ještě měly odehrát přípravné zápasy, jenže to všechno se ruší.

"Doufáme, že naši zámořští fanoušci chápou nutnost odložení letošních zápasů, ale pokusíme se je vrátit opět v roce 2021," stálo v oficiálním prohlášení nejlepší hokejové ligy světa.

Související obsahČeským fanouškům tak nezbývá než doufat, že plány NHL budou i příští rok stejné a Pastrňák se se svým Bostonem v Praze ukáže, pouze s ročním zpožděním.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události