NBA

Zrušte sezónu, apeluje jedna z legend NBA, zbytek sezóny bez Duranta

Zrušte sezónu, apeluje jedna z legend NBA, zbytek sezóny bez Duranta
Zdroj: Profimedia

Se svým názorem do mlýna přišel také Shaquille O'Neil. Legendární obr měřící hodně přes dva metry by nejradši sezónu zrušil. Další zprávy pak přichází s tím, že i v případě dohrání ročníku by se neobjevil ve hře Kevin Durant.

Osmačtyřicetiletý člen Naismithovy síně slávy, který je jedním ze symbolů slavné NBA, má ohledně dalšího postupu jasno. Soutěž, která byla zkraje března přerušená po nákaze prvního profihráče Rudyho Goberta, by měla svůj ročník ukončit.

"Měli bychom sezónu zrušit. Pokračujte v péči o bezpečnost hráčů a lidí a nechte vládu přijít na to, jak se toho navždy zbavit. Už mě nebaví pořád dokola poslouchat řeči, že 'oh, my se vrátíme, my se určitě vrátíme," nebral si servítky v telefonickém rozhovoru s New York Post.

Související obsah

Nedávno se vůči rušení zbytku soutěže celkem jasně vymezila i současná ikona NBA LeBron James, který na svém twitteru jasně napsal, že nezná nikoho, kdo by nechtěl ligu dohrát.

Hráči v NBA mohli začít s tréninkem:

Jaký bude další osud soutěže známo není. Adrian Wojnarowski ve svém podcastu na stanici ESPN ale prohlásil, že hvězda Brooklynu Kevin Durant by měl vynechat kvůli zranění celou sezónu a nevrátil by se tak ani v případě obnovení ročníku.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události