Fotbal

Fotbal v Bělorusku v ohrožení, vedení ligy odložilo dva zápasy

Fotbal v Bělorusku v ohrožení, vedení ligy odložilo dva zápasy
Zdroj: profimedia.cz

Bělorusko patří stále mezi jedinou evropskou zemi, kde koronavirus soutěž ještě nezastavil. Nyní však dojde k prvnímu odložení zápasů. Vzhledem k podezření nákazy u několika hráčů se nebudou hrát zápasy mezi FC Minsk a Něman Grodno a také souboj druholigových týmů Arsenal Dzeržinsk a Lokomotiv Gomel.

V Bělorusku v čele s prezidentem Lukašenkem si z koronaviru příliš velkou hlavu nedělají. Ačkoliv se po celé Evropě fotbalové ligy rušily, ta běloruská si v polovině března v klidu odstartovala, a to ještě s diváky na tribunách.
 

Díky tomu se místní fotbal těšil velkému zájmu a někteří hráči si mohli pod drobnohledem Evropy vykopat zajímavé smlouvy.

Související obsah

Nicméně I zde nákaza covid-19 řádí. Podle dostupných údajů je v zemi 24 tisíc případů nákazy, přičemž 130 lidí koronaviru podlehlo. Nyní také dochází k prvnímu odložení ligových zápasů.

Nebude se hrát páteční duel mezi FC Minskem a Něman Grodno, kde má několik hráčů údajně podezření na koronavirus, odloženo je utkání druhé ligy mezi Arsenal Dzeržinsk a Lokomotiv Gomel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česká mužská štafeta musela na dvě trestná kola, vyhráli Norové

Štafetový závod ve švédském Östersundu se českým mužům příliš nepovedl. Čtveřice ve složení Krčmář, Štvrtecký, Václavík a Karlík dojela nakonec po dvou trestných kolech na 11. místě. Závod opanovali Norové, druzí byli Francouzi a třetí místo patřilo Rusku.