UFC

Dobera čeká těžká výzva! Po tréninku s Gaethjem je však plný sebevědomí

Dobera čeká těžká výzva! Po tréninku s Gaethjem je však plný sebevědomí
Drew Dober a Alexander Hernandez | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Stejně jako UFC FIght Night Smith vs. Teixeira navazuje na UFC 249, i hvězda hlavní karty Drew Dober doufá, že naváže na výkon svého týmového kolegy. V duelu lehké váhy s Alexanderem Hernandezem bude těžit ze společné přípravy s Justinem Gaethjem.

 Dober se několik měsíců trénoval s novým adeptem na titul lehké váhy Justinem Gaethjem. Před i během koronavirové krize spolu absolvovali tvrdou přípravu v americkém Elevation Fight týmu. Po úspěchu na UFC 249 přišla řada na Dobera, který doufá, že naváže na úspěch svého kolegy.

 

„Gaethjeho výkon mi dodal hromadu sebedůvěry. Spolu jsme se připravovali na květnový termín a každý týden přípravy jsme doslova umírali. Vidět kolik měl energie ve třetím, čtvrtém i pátém kole, mi dodává jistotu, že také předvedu skvělý výkon,“ řekl Dober během předzápasové online konference.Justin Gaethje (22-2) 9. května na UFC 249 předvedl fenomenální výkon. Od první chvíle nezastavil a během necelých pěti kol doručil Tonymu Fergusonovi (25-4) jeden z největších výprasků dosavadní kariéry. Získal cenné vítězství TKO a pás prozatímního šampiona lehké váhy.
 

Sestřih zápasu Ferguson vs. Gaethje na UFC 249:

Jeho tréninkový partner doufá, že v zápase s Alexanderem Hernandezem (11-2) předvede podobný výkon. Kromě absolvovaného tréninku s novým šampionem bude těžit z větší zápasové zkušenosti, ale šance jsou maximálně vyrovnané.
 

Související obsah

Hlavní kartu UFC Fight Night Smith vs. Teixeira sledujte ve čtvrtek 14. května živě od 3:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události