UFC

McGregor dostal odpověď! Nechlastej a uklidni se, vzkazují uražení rivalové

McGregor dostal odpověď! Nechlastej a uklidni se, vzkazují uražení rivalové
Conor McGregor si dopřává oblíbený destilát | Zdroj: Profimedia

Král trash-talku Conor McGregor si vzal na mušku konkurenci v lehké váze. Internetovým urážkám se nevyhnul Chabib, Gaethje či Dustin Poirier. Poslední jmenovaný vrátil úder a hubatému Irovi připomněl, jak se věcí mají. Názor vyjádřil i Ferguson.

O trůn lehké váhy se po UFC 249 utkají Chabib Nurmagomedov (28-0) a Justin Gaethje (22-2). Nový duel, který dává smysl ze všech možných úhlů pohledu, se nehodí do plánů Conora McGregora (22-4), který si urážkami vysloužil pozornost soupeřů.

 

Kromě dagestánského Orla a nového prozatímního šampiona se opřel i do Dustina Poiriera (25-6-1NC), který v posledním zápase prohrál právě s Chabibem. Nicméně trojka lehké váhy si urážky nenechala líbit a vrátila úder.

Související obsah

„Máš v lehké váze v UFC pouze jednu výhru, takže se uklidni,“ odpověděl McGregorovi, který zpochybnil jeho kariéru. Poirier má pravdu, v UFC McGregor absolvoval dva duely v kategorii do 70 kg. V roce 2019 porazil Eddiho Alvareze (30-7-1NC) a získal titul, o který následně přišel kvůli neaktivitě.

Zdroj: Profimedia


V druhém duelu se postavil Chabibovi, který ho ve čtvrtém kole donutil odklepat. Nicméně před vstupem do UFC McGregor absolvoval v lehké váze pět duelů a v organizaci Cage Warriors dokonce získal titul.


Conor kromě Poiriera zmínil i Tonyho Fergusona (25-4), který na UFC 249 utrpěl zdrcující porážku. „Tonyho mám rád,“ stojí v příspěvku, kde Ir zmiňuje i dobu, kdy byly oba zastupováni stejnou promotérskou organizací Paradigm Sports. Ačkoli Tonyho přímo neurazil, ten nehodlal přihlížet, jak jeho jméno figuruje v sérii Twitterových urážek a ohradil se.

Zdroj: Profimedia

„Seš pořád moje d***ka, nikdy si mě nezastupoval a pokud jo, tak si pro mě pracoval a bral si mi peníze. Zkus se držet dál od lahve alkoholu. Moje nová agentura je zlatý standart a pro tebe to musí být těžké, sledovat dění z postranní čáry,“ napsal Ferguson, který je už zastupovaný Ballenge Group.


Zdá se, že McGregorova smršť na Twitteru vyvolala žádanou reakci a přitáhl na sebe pozornost. Z reakcí svých rivalů si zřejmě nic nedělá a sérii výroků zakončil dvojící sebevědomým tvrzení.


„Uvidíme se v červenci“
„jsem super nadšený z titulové šance během července,“ napsal a k výrokům přidal vlajku Irska a Spojených států. Tím naznačil, že se hodlá utkat s Justinem Gaethjem.

Související obsah

Bohužel pro irského ranaře, Gaethje už je zadaný. Po získání prozatímního titulu se o krále lehké váhy má utkat s Chabibem. „Očekávám, že se zápas uskuteční během léta na Zápasnickém ostrově, pokud se svět do té doby nevrátí do normálu,“ prozradil prezident UFC pro ESPN.


Nakonec se ozval i sám Gaethje, který o duel s McGregorem stál po dlouhou dobu. „Je to až ironické, že je tenhle chlápek na koulenou. Conore buď opatrný, protože ztrácíš svůj vliv. Poirier je připravený, stejně jako jsem byl já poslední tři roky," napsal prozatímní šampion.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události