Fotbal

Ozbrojené přepadení! Hvězdu Tottenhamu doma zbili zloději!

Ozbrojené přepadení! Hvězdu Tottenhamu doma zbili zloději!
Zdroj: Profimedia

Velmi nepříjemnou zkušenost má za sebou anglický fotbalový reprezentant a záložník Tottenhamu Dele Alli. Přímo do jeho domu vtrhli dva lupiči, kteří odcizili hodinky a šperky a došlo i na přímý souboj fotbalisty se zloději.

Na tuhle noc jen tak nezapomene. Anglický záložník Tottenhamu trávil izolaci ve svém luxusním domě v severním Londýně spolu s nejbližším přítelem, jejich přítelkyněmi a jedním kamarádem. Ve středu v noci jejich pohodu ale narušili dva muži, kteří vtrhli do domu.


Britský Daily Mail informoval, že dva zloději v kuklách vtrhli do domu a ukradli drahé šperky a hodinky. Obyvatelé domu se bránili, ale Alli i jeho známí skončili s několika ranami v obličeji. Vzhledem k tomu, že útočníci je ohrožovali nožem, skončilo to ještě pro přepadené dobře, nikdo z nich totiž nemusel být ošetřen v nemocnici.


Alliho dům má zabudovaný kamerový systém, takže nahrávky z nich, již policie obdržela a případem se zabývá.

Když se informace dostala na veřejnost, lidé začli psát Allimu podpůrné zprávy, za které jim následně na svém twitteru poděkoval. "Děkuji za všechny zprávy. Hrozivá zkušenost, ale všichni jsme již v pořádku. Cením si vaší podpory," vážil si vlídných slov od svých fanoušků.

Související obsahPodobnou hrůzu si prožil v březnu jeho spoluhráč Jan Vertonghen. Do jeho domu se také vloupali lupiči, on však v tu dobu hrál Ligu mistrů, v domě ale byla jeho rodina.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události