UFC

To muselo bolet! V kleci se rozdávaly bolestivé rány do rozkroku

To muselo bolet! V kleci se rozdávaly bolestivé rány do rozkroku
Andrej Arlovski inkasoval ránu pod pás Zdroj: Profimedia

Proběhl další UFC galavečer. V kleci byly k vidění parádní výkony, tvrdé knokauty, jedna submise a dva údery do rozkroku. Oba postižení zápasnici rány pod pás naštěstí rozdýchali a zápas zvládli dokončit.

Údery pod pás se v MMA zkrátka stávají. Zápasníci si svou pýchu chrání suspenzorem a nikdo z nich na slabiny nemíří úmyslně. Jenže občas rána mine svůj myšlený cíl. Stejně tak tomu bylo i ve dvou zápasech hlavní karty UFC Fight Night 173.

 

První ránu do rozkroku schytal UFC veterán Andrej Arlovski (29-19-2NC) v zápase s nováčkem Philipe Linsem (14-3). Ranař těžké váhy inkasoval nechtěný kop ve druhém kole. Rozhodčí pozastavil čas (v případě úderu pod pás mají zápasníci nárok až na pětiminutový time out), aby ránu mohli rozdýchat.

Související obsahBěloruský zápasník si během pauzy zanadával ve svém rodném jazyce a pokračoval dál. I přes nepříjemnost navázal na svůj výkon a z duelu vyšel jako vítěz jednomyslným rozhodnutím.
 

Druhý smolař bohužel takové štěstí neměl. V prvním kole hlavního zápasu inkasoval Anthony Smith (33-15) přesný zvedák do rozkroku, který taktéž musel rozdýchat. Do zápasu se vrátil a kolo vyhrál, nicméně od následující pětiminutovky převzal otěže Glover Teixeira (31-7).

Související obsah

Smithe ukončil v pátém kole údery na zemi, ale rána pod pás nebyla důvodem jeho výhry. Tu si čtyřicetiletý Brazilec zasloužil parádním výkonem, až na pár výjimek přesnými údery a kontrolou na zemi. Poražený z klece odjel do nemocnice se zlomeninou nosu, očnice a vyraženými zuby, nicméně jeho mužství je v pořádku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události