UFC

Tohle nezvládl! Vettori se vrhnul na soupeře, který odstoupil ze zápasu

Tohle nezvládl! Vettori se vrhnul na soupeře, který odstoupil ze zápasu
UFC zápasník Marvin Vettori | Zdroj: Profimedia

Když se Marvin Vettori dozvěděl, že jeho soupeř ze zápasu odstoupil, zklamání vystřídal vztek. Naneštěstí svého rivala potkal v hotelové hale, kde už nedokázal udržet své emoce. Zasáhnout musela ochranka.

Hlavní kartu UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira měl zahajovat duel střední váhy Karl Roberson vs. Marvin Vettori. Necelých 24 hodin před zápasem však Roberson (9-2) odstoupil, kvůli špatnému zdravotnímu stavu, způsobeného následkem vyčerpávající snahy splnit váhový limit 84 kg.
 


Naneštěstí krátce po obdržení noviny Vettori svého rivala potkal v hotelové hale. Úplně mu bouchly saze a Robersona počastoval nehezkými výrazy. Nechybělo mnoho a nezůstalo jen u slov. Z celého incidentu vzniklo video, které obletělo svět.„Pojďme k***a zápasit. Vypadáš, že můžeš zápasit, takže tě sakra seřežu. Můžu se vy***t na těch pět měsíců přípravy. Pojďme zápasit,“ řval v hotelové hale na procházejícího Robersona. A každou větu doplnil o několik nadávek.
 

Projev šestadvacetiletého zápasníka rozhodně neodráží sportovní chování. Na druhou stranu určité pochopení pro jeho rozhořčení je na místě. Prošel si dlouhou přípravou za nestandardních podmínek, prošel drastickým shazováním váhy a souhlasil se zápasem i přes skutečnost, že Roberson nesplnil váhu.

Související obsah

Vettori (14-4-1) nahradil Machmuda Muradova (24-6), který kvůli cestovním omezením nemohl vycestovat mimo ČR. Nový duel byl na květnový galavečer přesunut z původního dubnového UFC 249 (které se později taktéž přesunulo na 9. května). Druhé zrušení zápasu v řadě italského ranaře pořádně vytočilo.

Související obsah

Dokonce nahrál na sociální sítě vzkaz pro libovolného zápasníka, který by se s ním chtěl utkat. Háček byl v tom, že by ten den musel splnit váhový limit a dopravit se do města Jacksonville na Floridě, kde se turnaj pořádal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události