Fotbal

Bývalá hvězda PSG a jeho partnerka jsou vydíráni sexuálními fotografiemi

Bývalá hvězda PSG a jeho partnerka jsou vydíráni sexuálními fotografiemi
Zdroj: Instagram Natalia Borges/Profimedia.cz/koláž TN.cz

Jeden z nejlepších argentinských fotbalistů minulých let Ezequiel Lavezzi čelí společně se svou partnerkou modelkou a herečkou Natálií Borgesovou vydírání. Neznámí lidé jim poslali na sociální síti Instagram video a fotografie se sexuálním podtextem. Na nich je právě Lavezzi a po bývalém útočníkovi žádají peníze, jinak natočený materiál zveřejní.

Během koronavirové pandemie se Lavezzi společně se svou přítelkyní Brazilkou Natálií Borgesovou uchýlil na ostrov Svatého Bartoloměje, který leží v Karibském moři.

Související obsah 

Pohodové dny ale Lavezzimu a jeho partnerce zkazily desítky zpráv, které oba dva na Instagramu dostávají. Argentinský deník La Nacion uvádí, že neznámí pachatelé posílají Lavezzimu a Borgesové intimní videa a fotografie, na kterých je právě Lavezzi.

 

Související obsah

Za nezveřejnění videa a fotografií požadují vyděrači v přepočtu 128 tisíc korun.


Lavezzi se však nevzdává a obrátil se na své právníky. Ti pak kontaktovali argentinské policejní oddělení, které se zabývá kybernetickou kriminalitou.

Lavezzi svou bohatou fotbalovou kariéru ukončil v prosinci loňského roku. Mezi jeho největší úspěchy patří vítězství s národním týmem na olympijských hrách 2008 v Pekingu či druhé místo na mistrovství světa v roce 2014. S PSG také mezi lety 2013-2016 čtyřikrát vyhrál Ligue 1.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonali Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.