Tenis

Slavný trenér zkolaboval na kurtu a je v nemocnici! Zradily ho ledviny

Slavný trenér zkolaboval na kurtu a je v nemocnici! Zradily ho ledviny
Zdroj: Profimedia

Americký kouč Nick Bollettieri, který stojí za úspěchy mnoha slavných tenistů, musel být ve středu hospitalizován v nemocnici. Během tréninku totiž zkolaboval na následky infekce v ledvinách. 88letý trenér by však měl být v pořádku a bude zase propuštěn.

Legendární tenisový trenér, který dovedl k úspěchům Marii Šarapovovou, André Agassiho, Nicole Vaidišovou nebo také sestry Williamsovy, nedokončil jednu z lekcí, které i přes svůj pokročilý věk pravidelně provozuje ve slavné akademii na Floridě.
 

O jeho převozu do špitálu informoval jeho bývalý žák a současný kolega Jimmy Arias. „Náhle zkolaboval a musel do nemocnice,“ řekla pro televizní stanici Tennis Channel bývalá světová pětka.

88letý slavný trenér, který stále hraje klíčovou roli v chodu tenisové akademii, by však měl být v pořádku a brzy bude propuštěn. „Volali jsme si a byl v dobré náladě, k doktorům prakticky nechodí, zejména proto, že se boji jehel,“ řekl s úsměvem Arias, kterému se Bollettieri postěžoval, že ho v nemocnici píchli hned osmnáctkrát.

Související obsah


 

Za jeho náhlým selháním podle všeho stojí zánět na ledvinách, nicméně nemělo by se jednat o nic vážného a během pátku by měl být Nick Bollettieri propuštěn domů.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události